Włoska aktorka Michela De Rossi z ważną rolą w filmowym prequelu Rodziny Soprano

Obsada filmowego prequela serialu "Rodzina Soprano" ponownie się powiększyła. Do projektu została zaangażowana włoska aktorka Michela De Rossi, która ma wcielić się w jedną z głównych bohaterek produkcji. Poznajcie szczegóły.

Początkująca aktorka nie ma zbyt dużego doświadczenia w wysokobudżetowych filmach, a do tej pory występowała głównie we włoskich produkcjach. Swój debiut zaliczyła w 2017 roku w serialu "Squadra mobile", a w ubiegłym roku można było oglądać ją między innymi w filmach "La terra dell'abbastanza" i "La profezia dell'armadillo". Szczegóły na temat jej roli w filmie "The Many Saints of Newark" nie zostały ujawnione, ale wiemy, że ma wcielić się w jedną z istotniejszych bohaterek produkcji.

W filmie oprócz nowych postaci mamy zobaczyć też bohaterów znanych z serialu, ale jak na razie nie ujawniono jeszcze, które serialowe postaci powrócą na dużym ekranie. Wiemy natomiast, że w jednego z głównych bohaterów Dickey’ego Moltisantiego, czyli wujka Tony’ego Soprano i ojca Christophera Moltisantiego, wcieli się Alessandro Nivola. Młodego Tony'ego Soprano zagra z kolei sam Michael Gandolfini, syn Jamesa Gandolfiniego, który wcielał się w Tony'ego w popularnym serialu HBO.

W pozostałych rolach pojawią się: Vera Farmiga, Ray Liotta, Jon Bernthal, Corey Stoll, Billy Magnussen, John Magaro. Reżyseruje Alan Taylor, a scenariusz stworzyli David Chase i Lawrence Konner. Twórca serialowego pierwowzoru, David Chase, ma zająć się również produkcją filmu. Film zadebiutuje w kinach 25 września 2020 roku

źródło: Deadline.com / zdj. Yahoo