Włoski aktor w obsadzie filmu „Dziewczyny z Dubaju”

Do obsady filmu „Dziewczyny z Dubaju” w reżyserii Marii Sadowskiej dołączył włoski aktor Giulio Berruti. O angażu aktora na swoim profilu w serwisie Facebook poinformowała sama reżyserka.

Giulio Berruti wcieli się w głównego męskiego bohatera filmu, czyli Sama. Prace na planie „Dziewczyn z Dubaju” ruszyły 16 czerwca 2020 roku, a ekipa ma pracować w luksusowych miejscach w Polsce, jak i w prestiżowych międzynarodowych lokacjach: w Cannes, Nicei, Courchevel i Dubaju. Film wyprodukuje Dorota Rabczewska-Stępień i jej maż Emil Stępień pracujący wcześniej wspólnie przy takich hitach jak: „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” i „Pitbull. Ostatni pies”. Głównym scenarzystą filmu jest natomiast Mitja Okorn mający swój udział przy powstawaniu filmów „Listy do M.” czy „Planeta Singli”.

Główne role w produkcji zagrają Katarzyna Figura, Jan Englert, Paulina Galazka, Beata Ścibak-Englert, Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka, Anna Kaczmarczyk i Józef Pawłowski. Film zadebiutuje w polskich kinach już 22 stycznia 2021 roku. W oficjalnym opisie filmu czytamy:

Nadchodzi film petarda! Oparte na prawdziwych wydarzeniach „Dziewczyny z Dubaju” zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu. Emi to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę… 

zdj. Vertigo Films