Wojna w rodzinie Royów rozpoczęta. Czwarty sezon „Sukcesji” z pierwszą zapowiedzią i przybliżoną datą premiery

Z okazji finału pierwszego sezonu „Rodu smoka” stacja HBO zaprezentowała widzom pierwszą zapowiedź swojego kolejnego z serialowych hitów. Jak zapowiada się czwarta odsłona „Sukcesji” i kiedy możemy spodziewać się jej premiery?

„Sukcesja” wróci z 4. sezonem wiosną 2023 roku

Sprzedaż medialnego giganta Waystar Royco wizjonerowi technologicznemu Lukasowi Matssonowi jest coraz bliżej. Perspektywa tej wybuchowej transakcji wywołuje egzystencjalny niepokój i podziały w rodzinne Royów, którzy zastanawiają się, jak będzie wyglądało ich życie po zatwierdzeniu sprzedaży. W momencie, gdy rodzina rozmyśla nad swoją przyszłością, w której ich kulturowa i polityczna pozycja staje się poważnie zagrożona, rozpoczyna się kolejna walka o władzę.

Premierę czwartego sezonu serialu Sukcesja zapowiedziano na HBO i platformie HBO Max na wiosnę 2023 roku.

Sprawdź też: HBO Max – lista serialowych i filmowych premier na drugą połowę października. „Biały lotos” powraca i inne nowości.

Na czwarty sezon złoży się 10 odcinków. Do swoich ról z poprzednich serii wracają Brian Cox (Logan Roy), Jeremy Strong (Kendall), Sarah Snook (Siobhan), Kieran Culkin (Roman) i Alan Ruck (Connor). W pozostałych rolach wystąpią: Matthew Macfadyen, Nicholas Braun, J. Smith-Cameron, Peter Friedman, David Rasche, Fisher Stevens, Hiam Abbass, Justine Lupe, Scott Nicholson, Zoë Winters i Jeannie Berlin.

zdj. HBO