Wonder Woman kontra Cheetah na nowych grafikach promujących film DC

Do sieci trafiły kolejne grafiki promujące październikową premierę komiksowego widowiska „Wonder Woman 1984”. Tym razem możemy zobaczyć na nich starcie tytułowej bohaterki z jej nową przeciwniczką, którą zagrała Kristen Wiig.

Film „Wonder Woman 1984” miał zadebiutować w kinach 5 czerwca, ale włodarze studia zdecydowali o przesunięciu premiery na 14 sierpnia, a następnie na 2 października.

O czym opowie fabuła? Kto stoi za powrotem Steve'a Trevora?

Fabuła będzie osadzona w latach 80. ubiegłego wieku. Głównym złoczyńcą filmu zostanie Maxwell Lord – kultowy przeciwnik Wonder Woman znany doskonale fanom komiksów. To on będzie odpowiedzialny za powrót Steve'a Trevora, który zginął w pierwszej odsłonie. W komiksach Maxwell słynął z umiejętności kontrolowania ludzkich umysłów, ale w filmie Patty Jenkins ma diametralnie zmienić jego moce i sprawić, że bohater, którego zagrał Pedro Pascal, będzie mógł spełniać ludzkie życzenia. Jak się jednak okaże, w każdym z przypadków będzie to oznaczało dla ofiar Maxwella poważne koszty.

Jedną z przeciwniczek Wonder Woman będzie także Cheetah grana przez Kristen Wiig. Według plotek w jej wątku  swój udział również będzie miał wspomniany Maxwell Lord. Barbara Minerva znanej później jako Cheetah była wielką fanką Amazonki i również chciała pomagać ludziom jako superbohaterka. Zwróciła się więc o pomoc do Maxwella, który zaoferował jej pomoc w zyskaniu supermocy i chociaż początkowo faktycznie udało się jej pomagać ludziom jako Cheetah, to po jakimś czasie uwięziona w ciele kobiety bestia przejęła pełną kontrolę nad jej umysłem i sprowadza ją na ścieżkę zła.

EapqSSrXQAEHA8E-min.jpg

EapqT7wX0AE7AAf-min.jpg

zdj. DC Comics / Warner Bros.