Wonder Woman w złotej zbroi ja nowej okładce

Gal Gadot wcielająca się w główną bohaterkę filmu „Wonder Woman 1984” pokazała na swoim Twitterze nową okładkę magazynu Total Film, na której ponownie możemy przyjrzeć się nowej zbroi dzielnej Amazonki.

Film „Wonder Woman 1984” miał zadebiutować w kinach 5 czerwca, ale włodarze studia zdecydowali o przesunięciu premiery na 14 sierpnia, a następnie na 2 października.

O czym opowie fabuła? Kto stoi za powrotem Steve'a Trevora?

Fabuła będzie osadzona w latach 80. ubiegłego wieku. Głównym złoczyńcą filmu zostanie Maxwell Lord – kultowy przeciwnik Wonder Woman znany doskonale fanom komiksów. To on będzie odpowiedzialny za powrót Steve'a Trevora, który zginął w pierwszej odsłonie. W komiksach Maxwell słynął z umiejętności kontrolowania ludzkich umysłów, ale w filmie Patty Jenkins ma diametralnie zmienić jego moce i sprawić, że bohater, którego zagrał Pedro Pascal, będzie mógł spełniać ludzkie życzenia. Jak się jednak okaże, w każdym z przypadków będzie to oznaczało dla ofiar Maxwella poważne koszty.

Jedną z przeciwniczek Wonder Woman będzie także Cheetah grana przez Kristen Wiig. Według plotek w jej wątku  swój udział również będzie miał wspomniany Maxwell Lord. Barbara Minerva znanej później jako Cheetah była wielką fanką Amazonki i również chciała pomagać ludziom jako superbohaterka. Zwróciła się więc o pomoc do Maxwella, który zaoferował jej pomoc w zyskaniu supermocy i chociaż początkowo faktycznie udało się jej pomagać ludziom jako Cheetah, to po jakimś czasie uwięziona w ciele kobiety bestia przejęła pełną kontrolę nad jej umysłem i sprowadza ją na ścieżkę zła.

EbINd3OUEAEE_MQ.jpg

zdj. Total Film / DC Comics / Warner Bros.