Wracają „Różowe lata 90.”. Netflix pokazał zwiastun 2. sezonu sitcomu

Netflix przymierza się do pokazania widzom następnych odcinków sitcomu „Różowe lata 90.” Dłuższa od debiutanckiej odsłony druga seria komedii trafi do widzów w dwóch częściach. Oto zapowiedź pierwszej z nich. Kiedy premiera?

Pierwszy sezon spin-offu kultowej serii komediowej z lat 1998-2006 może i nie wzniósł się na wyżyny pierwowzoru, ale w krótkim czasie od premiery stał się jedną z najpopularniejszych anglojęzycznych produkcji w ofercie Netfliksa. Po paru tygodniach od debiutu „Różowe lata 90.” trafiły do zestawień TOP 10 streamera w 35 krajach. Serial oglądano na świecie przez 41 milionów godzin – informowali przedstawiciele Netfliksa.

Wszyscy byliśmy zachwyceni ciepłym, entuzjastycznym przyjęciem pierwszego sezonu. Nie możemy doczekać się kolejnego powrotu do Point Place i kolejnego lata pełnego śmiechu i niespodzianek. Witaj, roku 1996!” – pisał wkrótce po przedłużeniu na drugą serię Gregg Mettler, współtwórca i showrunner sitcomu.

Akcja nowego serialu została osadzona na blisko dwie dekady po oryginalnej serii. W ubiegłorocznych odcinkach Leia Forman (w tej roli Callie Haverda), córka Erica (Topher Grace) i Donny (Laura Prepon) przyjeżdża na lato do dziadków, gdzie pod czujnym okiem Kitty (Debra Jo Rupp) i Reda (Kurtwood Smith) poznaje nowe pokolenie dzieciaków z Point Place. W zapowiedz nowego sezonu widzimy, że Laura Prepon ponownie powróciła w roli Donny. W obsadzie jest też Seth Green, który pojawiał się oryginalnej produkcji.

Sprawdź też: Anya Taylor-Joy będzie milczała przez większość „Furiosy”. Zbyt wiele słów spowalnia akcję

„Różowe lata 90.” – kiedy premiera 2. sezonu?

Choć w obsadzie „Różowych lat 90.” powróciły największe gwiazdy pierwowzoru (między innymi Ashton Kutcher i Mila Kunis), grupa klasycznych bohaterów zasiliła obsadę złożoną przede wszystkim z nowego pokolenia aktorów, między innymi: Mace'a Coronela, Ashley Aufderheide, Sama Morelosiego, Reyna Doia oraz Maxwella Acee Donovana.

Wraz z nowym zwiastunem potwierdzono, że drugi sezon zadebiutuje na Netfliksie dokładnie 27 czerwca – do widzów powędruje wówczas osiem nowych odcinków. Premiera drugiej połowy sezonu odbędzie się z kolei 24 października

zdj. Netflix