Wracamy do świata „G.I. Joe”. Oto bohaterowie filmu „Snake Eyes”

Rusza kampania promocyjna filmu „Snake Eyes” będącego spin-offem serii „G.I. Joe”. Na chwilę przed premierą zwiastuna do sieci trafiły pierwsze zdjęcia przedstawiające głównych bohaterów.

Obsada i fabuła filmu „Snake Eyes”

Na główną obsadę produkcji składają się Iko Uwais grający Hard Mastera, mistrza klanu Arashikage, który przygarnął pod swoje skrzydła i wyszkolił głównego bohatera produkcji. Henry Golding wcielił się w tytułowego komandosa ninja znanego jako Snake Eyes, który w poszukiwaniu zemsty za śmierć swojego ojca dołącza do klanu Arashikage. Andrew Koji pojawi się na ekranie jako Storm Shadow, kolejny członek klanu, a Úrsula Corberó wcieliła się w Baronową, która tak naprawdę nazywa się Anastasia Cisarovna i należy do tajnej organizacji Kobra. W ojca głównego bohatera wcielił się Steven Allerick, a Samara Weaving w Scarlett, zabójczynię i jedną z oryginalnych postaci zespołu G.I. Joe, która posługuje się kuszą.

W pozostałych rolach zagrali: Haruka Abe i Andrew Koji oraz Steven Allerick. Film „Snake Eyes” wyreżyserował Robert Schwentke, a za scenariusz odpowiada Evan Spiliotopoulos. Studio Paramount Pictures wyznaczyło kinową premierę „Snake Eyes” już na 23 lipca.

Andrew Koji jako Storm Shadow w filmie „Snake Eyes”

Haruka Abe jako Akiko w filmie „Snake Eyes”

Henry Golding jako Snake Eyes w filmie „Snake Eyes”

Samara Weaving jako Scarlett w filmie „Snake Eyes”

Úrsula Corberó jako The Baroness w filmie „Snake Eyes”

Henry Golding jako Snake Eyes w filmie „Snake Eyes”

Henry Golding jako Snake Eyes w filmie „Snake Eyes”

Henry Golding jako Snake Eyes w filmie „Snake Eyes”

źródło: ew.com / zdj. Paramount Pictures