Wreszcie! Kontynuacja jednego z najlepiej ocenianych thrillerów ostatnich lat z polską datą premiery

Dwa miesiące. Tyle trzeba było czekać aż w Polsce pojawią się oficjalne wieści o premierze drugiego sezonu serialu, który porwał amerykańskich widzów. Serwis stremingowy Canal+ Online ujawnił właśnie, kiedy zobaczymy wyczekiwaną kontynuację thrillera „Yellowjackets”.

Yellowjackets” czyli produkcja przybliżająca historię grupy zawodniczek licealnej drużyny piłkarskiej, które przeżywają katastrofę lotniczą, powróciła do widzów pod koniec marca tego roku. Choć w USA sezon drugi zbliża się od finału (do końca pozostały za oceanem już tylko dwa odcinki), w Polsce produkcję zobaczymy dopiero ponad miesiąc po emisji ostatniego rozdziału.

W ofercie Canal+ Online, czyli serwisu w którym można zobaczyć wszystkie debiutanckie odcinki serii, drugi sezon „Yellowjackets” pojawi się dokładnie 28 czerwca.

Seria pokazuje jak grupa skomplikowanych, ale bardzo obiecujących młodych ludzi, wkrótce po znalezieniu się w dziczy, łączy się w odczłowieczone, rywalizujące klany. Równolegle, historia wykracza ponad ćwierć wieku dalej i pokazuje, że to, co wydarzyło się z dala od cywilizacji, nigdy nie opuściło tych bohaterek, którym udało się przeżyć.

Sprawdź też: Tych seriali na Disney+ już nie obejrzycie. Zaczynają się czystki oferty!

Za „Yellowjackets” odpowiadają Ashley Lyle Bart Nickerson („Narcos”). W obsadzie drugiego sezonu do swoich ról wróciły: Christina Ricci, Melanie Lynskey, Tawny Cypress, Juliette Lewis, Lauren Ambrose, Simone Kessell, François Arnaud („Rodzina Borgiów”), Nia Sondaya („Strzał w serce”) oraz Nicole Maines („Supergirl”). Do serii dołączyli też Elijah Wood (Frodo z „Władcy Pierścieni”), Lauren Ambrose oraz Simone Kessell.

zdj. Showtime