Wulgarny miś powraca w pełnym zwiastunie! Ted idzie do szkoły

Serialowy prequel filmów o Tedzie, ożywionym pluszowym misiu i najlepszym kumplu Marka Wahlberga doczekał się pełnego zwiastuna. Jednocześnie potwierdzono, kiedy dokładnie seria autorstwa Setha MacFarlane'a, gwiazdora i głównego scenarzysty projektu, pojawi się w streamingu. Nie trzeba będzie długo czekać.

Ponowne spotkanie z Tedem już na początku 2024 roku. Jest data premiery serialu

W prequelu serii filmów o przygodach Teda mamy rok 1993, a moment sławy misia Teda już minął. Mieszka teraz w domu we Framingham w stanie Massachusetts ze swoim najlepszym przyjacielem, 16-letnim Johnem Bennettem, rodzicami Johna – Mattym i Susan oraz kuzynką Blaire. Ted może mieć kiepski wpływ na Johna, ale w ostatecznym rozrachunku jest lojalnym kumplem, który zawsze jest gotów poświęcić się dla przyjaźni.

Na pierwszy sezon serialu złoży się dziesięć odcinków. W głównej roli powraca oczywiście sam MacFarlane, który udzielał głosu tytułowemu bohaterowi przy okazji filmów z 2012 i 2015 roku. W obsadzie znaleźli się też Max Burkholder (aktor z „Parenthood” zagra odmłodzoną wersję Johna), Giorgia Whigham („Punisher”), Scott Grimes („Orville”) i Alana Ubach („Euforia”).

Premiera serialu w ramach oferty platformy Peacock odbędzie się dokładnie 11 stycznia. W Polsce produkcja trafi na SkyShowtime z lekkim opóźnieniem.

zdj. Universal / Peacock