Wyciek ujawnia pierwsze spojrzenie na jedną z bohaterek „Mortal Kombat”. Nowy plakat

Do widzów platformy HBO Max film „Mortal Kombat” trafi dopiero za dwa tygodnie, ale produkcja weszła już do kin w Tajlandii, co zaowocowało pierwszymi wyciekami. Pojawił się także nowy plakat przedstawiający głównych bohaterów.

Do sieci trafiło zdjęcie z filmu, na którym możemy zobaczyć jedną z popularnych w grach bohaterek o pseudonimie Nitara. W wampirzycę, która zadebiutowała w grze „Mortal Kombat: Deadly Alliance” zagrała w filmie Mel Jarnson znana z seriali „Harrow” i „Between Two Worlds”.

Jeśli nie przeszkadzają Wam SPOILERY, to pojawiły się też informacje na temat losu Nitary. Niestety jej fani nie będą zadowoleni z faktu, że w filmowej produkcji bohaterka posłużyła jako jedna z przeciwniczek Kung Lao, który radzi sobie z nią bez odniesienia żadnych obrażeń, które w grze określane jest mianem „Flawless victory”.

Nitara from r/Mortalkombatleaks

Za reżyserię „Mortal Kombat” odpowiada debiutujący w tej roli Simon McQuoid. Nad projektem w roli producenta czuwał James Wan. Premierę filmu „Mortal Kombat” wyznaczono na 23 kwietnia 2021. Produkcja trafi jednocześnie do kin i oferty serwisu HBO Max.

W obsadzie znaleźli się: Hiroyuki Sanada jako Scorpion, Ng Chin Han jako Shao Kahn, Mehcad Brooks jako Jax, Tadanobu Asano jako Raiden, Sisi Stringer jako Mileena, Ludi Lin jako Liu Kang, Joe Taslim jako Sub-Zero, Jessica McNamee jako Sonya Blade, Josh Lawson jako Kano.

Eydq6jzXAAIz1zu.jpg

Zdj. Warner Bros.