Wypadek na planie filmu „The Flash”. Zdjęcia wstrzymane po kolizji z bat-motocyklem

Od kilku dni w Glasgow trwają zdjęcia do komiksowego widowiska „The Flash”. Po ulicach szkockiego miasta poruszał się między innymi nowy bat-motocykl należący do Mrocznego Rycerza granego przez Bena Afflecka. Najnowsze doniesienia z Glasgow ujawniają, że na planie doszło do wypadku z udziałem kaskadera poruszającego się wspomnianym pojazdem.

Z planu filmu docierają głosy informujące o wypadku, w którym brał udział kaskader zastępujący Bena Afflecka oraz jeden z kamerzystów. Podczas kręcenia sceny pościgu operator kamery zderzył się z kierowcą bat-motocykla i znalazł się pod kołami pojazdu. Na planie pojawiła się karetka, a prace zdjęciowe zostały wstrzymane. Jak na razie nie wiemy jednak, jak poważne są obrażenia kamerzysty.

Premiera superbohaterskiego widowiska „The Flash” odbędzie się 4 listopada 2022 roku. Reżyseruje Andy Muschietti, twórca horroru „To: Rozdział 2”.

W filmie występują Ben Affleck, Michael Keaton, Ezra Miller wracający jako Flash,  Sasha Calle wcielająca się w filmową Supergirl, Maribel Verdu, która zagra matkę Flasha, Kiersey Clemons wracająca do roli Iris West oraz Ron Livingston debiutujący w roli ojca Flasha. W pozostałych rolach zagrają: Saoirse-Monica Jackson, Rudy Mancuso oraz Ian Loh, który zagra młodego Barry'ego Allena.

zdj. Warner Bros.