„Wyrwa” – mamy zwiastun ekranizacji thrillera Wojciecha Chmielarza. W rolach głównych Tomasz Kot i Karolina Gruszka

Do sieci trafił oficjalny zwiastun filmu „Wyrwa” w reżyserii Bartosza Konopki („W głębi lasu”, „Skazana”). Obraz jest pełnometrażową ekranizacją książkowego thrillera autorstwa Wojciecha Chmielarza, autora m.in. „Żmijowiska”, które także doczekało się przeniesienia na ekran. Rzućcie okiem, jak zapowiada się produkcja.

Film dla fanów twórczości Wojciecha Chmielarza. O czym opowie „Wyrwa”?

Tajemniczy wypadek zmienia życie Maćka. Ginie jego żona Janina. Najprawdopodobniej kobieta popełniła samobójstwo. Maciej nie ma pojęcia, dlaczego do wypadku doszło pod Mrągowem, skoro Janina powiedziała, że jedzie na delegację do Krakowa. Zrozpaczony mężczyzna wyrusza w podróż, aby rozwiązać zagadkę jej śmierci. Wkrótce trafia na trop niejakiego Wojnara – aktora, którego podejrzewa o romans ze zmarłą żoną

W rolach głównych ekranizacji „Wyrwy” zobaczymy Tomasza Kota jako Maćka, Karolinę Gruszkę jako Janinę oraz Grzegorza Damięckiego w roli Wojnara. Na ekranie towarzyszyć będą im m.in. Olga Bołądź, Maria Pakulnis, Konrad Eleryk, Roman Gancarczyk czy Marta Stalmierska, którą dobrze znają fani takich tytułów jak „Johnny” czy „Apokawixa”. 

Sprawdź też: „Pokusa” – recenzja filmu. Sztuka nie-kochania

„Wyrwa” – kiedy premiera polskiego thrillera?

Tajemnicę „Wyrwy” poznamy w kinach już 17 marca.

Źródło i zdj. Kino Świat