Wysyp filmowych i serialowych premier na Disney+! Co będzie można obejrzeć w marcu?

Na marzec serwis Disney Plus przygotował sporo filmowych i serialowych nowości. Wśród nich znajdziemy kontynuacje kultowego serialu animowanego o X-Menach, a także koncertowy film Taylor Swift. Oto lista filmów i seriali, które będzie można obejrzeć w marcu na Disney+.

Co obejrzeć na Disney+? Te filmy i seriale zobaczymy w marcu!

W marcu Disney+ zaserwuje widzom sporą dawkę nowości – wśród nich znajdą się zarówno produkcje komediowe, dramatyczne, jak i dokumentalne. Dla widzów spragnionych kryminalnych zagadek w klasycznym wydaniu przygotowano premierę serialu „Śmierć i inne szczegóły”, którego akcja rozgrywa się na luksusowym śródziemnomorskim statku wycieczkowym. Wszystkich miłośników animowanych klasyków superbohaterskich ucieszy natomiast debiut serialu „X-MEN ‘97”.

Z okazji Dnia kobiet platforma Disney+ przygotowała natomiast specjalną kolekcję poświęconą inspirującym kobietom – zarówno tym przed, jak i za kamerą. Wśród propozycji znajdzie się brytyjski serial oryginalny „Buntowniczka Nell” z Louisą Harland w roli głównej oraz film koncertowy „Taylor Swift |The Eras Tour”, pozwalający zająć miejsce w pierwszym rzędzie podczas wyjątkowego koncertu 14-krotnej zdobywczyni nagrody Grammy.

Taylor Swift The Eas Tour” – 15 marca

Taylor Swift The Eras Tour

Film koncertowy z bijącej światowe rekordy trasy koncertowej Taylor Swift dostępny po raz pierwszy w całości, w tym utwór "cardigan" i cztery dodatkowe utwory akustyczne. Pokazywany w kinach film 14-krotnej laureatki nagrody GRAMMY, "Taylor Swift | The Eras Tour" w reżyserii Sama Wrencha, zarobił ponad 260 milionów dolarów na całym świecie, co czyni go najlepiej sprzedającym się filmem koncertowym wszech czasów.

X-MEN ‘97” – 20 marca

Co obejrzeć na Disney Plus X-Men '97

Nawiązujący klimatem do lat 90. serial "X-Men '97" ukazuje losy grupy mutantów, korzystających ze swoich niezwykłych umiejętności, by bronić świata, który ich nienawidzi. Bohaterowie muszą wspólnie zmierzyć się z nowymi zagrożeniami, jakie niesie niepewna przyszłość.

Nadzwyczajna” sezon 2 – 6 marca

Co obejrzeć na Disney Plus Nadzwyczajna 2

Po zaskakujących wydarzeniach w punkcie kulminacyjnym pierwszego sezonu ekipa przyjaciół jest gotowa, by stawić czoła dorosłości. Jen w końcu zapisuje się do kliniki i jest zdeterminowana, by poważnie potraktować swoją podróż w poszukiwaniu mocy. Rozpoczyna też oficjalny związek ze Spermanem. I choć oboje dają z siebie wszystko, nie są w stanie uniknąć pewnych kłopotów. Po długich i ciężkich poszukiwaniach swojego dawnego życia przeszłość Spermana w końcu daje o sobie znać. Jen i Spermuś również z trudem odnajdują przestrzeń dla swojego związku po rozstaniu Carrie i Kasha. Carrie i Kash nadal mieszkają razem i próbują się wykazać większą dojrzałością i zachowywać z godnością, ale uczą się na własnej skórze, że całkowite zerwanie relacji może być jedynie mitem.

Śmierć i inne szczegóły” – 5 marca

Co obejrzeć na Disney Plus Śmierć i inne szczegóły

Główną bohaterką rozgrywającego się w przepychu globalnej elity serialu „Śmierć i inne szczegóły” jest błyskotliwa i niestrudzona Imogene Scott (Violett Beane), która znalazła się w niewłaściwym miejscu i czasie (prawdą jest, że trochę z własnej winy) i staje się główną podejrzaną w sprawie zagadkowego morderstwa. Miejsce? Wystawnie urządzony śródziemnomorski liniowiec. Podejrzani? Każdy z rozpieszczonych pasażerów i każdy z zapracowanych członków załogi. Problem? Aby dowieść swojej niewinności, Imogene musi współpracować z człowiekiem, którym gardzi — światowej sławy detektywem, Rufusem Cotesworthem (Mandy Patinkin).

Buntowniczka Nel” – 29 marca

Co obejrzeć na Disney Plus Buntowniczka Nell

Anglia, rok 1705: Nell Jackson wraca z wojny do swojej rodziny w Tottenham. Wspierana przez odważnego skrzata Billy'ego Blinda, który daje jej supermoce bojowe, Nell staje do walki z zastraszającym synem miejscowego właściciela ziemskiego, Thomasem Blanchefordem, jednak zostaje wrobiona w morderstwo. Zmuszona do ucieczki z siostrami Roxy i George, Nell zostaje rozbójniczką. Gdy rozchodzą się wieści o niezwykłej mocy Nell, przyciąga ona uwagę złowrogiego hrabiego Poyntona, knującego magiczny spisek przeciwko królowej Anglii. Zderzeni ze złą magią Poyntona, Nell i Billy zdają sobie sprawę, że dążenie do sprawiedliwości sięga dalej, niż kiedykolwiek sobie wyobrażali, i żeby oczyścić swoje imię, Nell musi najpierw pokonać Poyntona i ocalić kraj.

Premiery na Disney+ w marcu 2024:

 • „Śmierć i inne szczegóły” – 5 marca
 • „Królowe świata zwierząt” – 5 marca
 • „Nadzwyczajna” sezon 2 – 6 marca
 • „Przepis na amerykański sen” sezony 1 i 2 – 13 marca
 • „Taylor Swift The Eas Tour” – 15 marca
 • „Fotograf” –19 marca
 • „Życie Beth” sezon 2 20 marca
 • „X-MEN ‘97” – 20 marca
 • „Freaknik: Zwariowany festiwal” – 21 marca
 • „Madu” – 29 marca
 • „Buntowniczka Nel” – 29 marca

zdj.  Disney