Z „Euforii” do serialowego „The Last of Us”. Storm Reid dołącza do obsady kolejnejgo serialu HBO

Wygląda na to, że młoda aktorka Storm Reid występująca w serialu „Euforia” pojawi się w kolejnym projekcie HBO. Wiele wskazuje na to, że Reid dołączyła do obsady serialowej adaptacji  „The Last of Us”.

Aktorka nie została oficjalnie ogłoszona jako członkini obsady, ale jej angaż wydaje się bardzo prawdopodobny ze względu na wiele poszlak łączących ją z The Last of Us”. Przybycie Storm Reid do Kanady zbiegło się w czasie z powrotem członków obsady oraz ekipy serialu do ​​Calgary, gdzie kręcono już poprzednie odcinki przed świąteczną przerwą. Dodatkowo matka aktorki opublikowała na Instagramie wpis, w którym wspomina o tym, że wizyta w Kanadzie związana jest z serialową adaptacją popularnej gry wideo. Fani zauważyli także, że aktorka obserwuje już na Instagramie pozostałych członków obsady, w tym Bellę Ramsey, która wciela się w główną bohaterkę. 

Najprawdopodobniej została obsadzona w roli Riley Abel, przyjaciółki Ellie, którą główna bohaterka poznała podczas pobytu w Bostonie. Riley debiutowała w świecie z gry za sprawą dodatku do pierwszej części pod tytułem „The Last of Us: Left Behind”.

the-last-of-us-riley-ellie.jpg

Prace na planie „The Last of Us” mają potrwać do czerwca 2022 roku. Główne role w serialu „The Last of Us” grają: Pedro Pascal (Joel), Bella Ramsey (Ellie), Gabriel Luna (Tommy), Nico Parker (Sarah Miller), Merle Dandridge (Marlena), Anna Torv (Tess), a także Jeffrey Pierce, Murray Bartlett i Con O'Neil.

zdj. HBO / Naughty Dog