Z Marvela prosto do świata „The Boys”. Nieoczekiwane cameo w trzecim sezonie

Na platformie Prime Video wylądowały właśnie pierwsze trzy odcinki nowego sezonu serialu „The Boys”. Produkcja słynąca z parodiowania superbohaterskich produkcji ponownie zaskoczyła widzów i rozpoczęła swoją nową serię od niespodziewanego występu jednej z popularniejszych aktorek Hollywood, która ostatnio pojawiła się w uniwersum Marvela.

Trzeci sezon „The Boys” rozpoczyna się od kinowej premiery reżyserskiej wersji superbohaterskiego widowiska „Dawn of the Seven” będącego parodią „Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera”. Po wydarzeniach z trzeciego sezonu film musiał przejść pewne zmiany i wprowadzić nową aktorkę do roli Stormfront, która stała się teraz główną przeciwniczką Homelandera i jego drużyny superbohaterów. Okazuje się, że w byłą sojuszniczkę Siódemki wcieliła się sama Charlize Theron, która z kamienną twarzą wypowiada pompatyczne kwestie o Tysiącletniej Rzeszy. Jak na razie nie wiemy, czy Charlize Theron pojawi się jeszcze w kolejnych odcinkach serialu, ale fani aktorki nie powinni robić sobie zbyt dużej nadziei na to, że jej rola okaże się ostatecznie czymś więcej niż jednorazowym i zabawnym mrugnięciem okiem w stronę fanów. Warto w tym miejscu przypomnieć, że Charlize Theron zadebiutowała ostatnio w innym uniwersum superbohaterskim. Aktorka pojawiła się w scenie po napisach do filmu „Doktor Strange w multiwersum obłędu” i w przypadku Marvela możemy być pewni, że odegra sporą rolę w trzeciej odsłonie solowych przygód naczelnego maga MCU.

W trzeciej serii zobaczymy, jak główni bohaterowie produkcji rzucający wyzwanie Siódemce, zdecydują się na skorzystanie z preparatu V. Dzięki niemu zyskają większą siłę i nowe umiejętności, które pomogą wyrównać szanse w walce z potężnymi złoczyńcami. Sam Butcher będzie mógł pochwalić się umiejętnościami podobnymi do Homelandera. Akcja nowych odcinków osadzona będzie rok po wydarzeniach z ostatniego epizodu.

Czwarty odcinek trzeciej serii „The Boys” zadebiutuje na platformie Prime Video już 10 czerwca.

zdj. Prime Video