Za kulisami farmy Spenglerów. Zobaczcie nowy materiał BTS o filmie „Pogromcy duchów. Dziedzictwo”

Premierę nowego rozdziału w cyklu o przygodach Pogromców duchów zaplanowano już na 11 listopada tego roku. Tymczasem w sieci zadebiutowała zapowiedź nowych materiałów zakulisowych o „Ghostbusters: Afterlife”. Szczegóły produkcji ujawni przed widzami Adam Savage z „Pogromców mitów”. 

Savage zaliczył dłuższą wizytę na planie „Ghostbusters: Afterlife”, toteż w ramach przygotowania do premiery w sieci będą cyklicznie pojawiłały się nowe materiały poświęcone scenografiom i rekwizytom widowiska w reżyserii Jasona Retimana. Pierwszą zajawkę zobaczycie poniżej. 

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji, rzućcie też okiem na ostatni zwiastun samego filmu. „Dziedzictwo” opowie historię samotnej matki i jej dwójki dzieci przybywających do małego miasteczka, gdzie odkrywają tajemnicze połączenie z oryginalnymi pogromcami duchów oraz sekretny spadek, który pozostawił im dziadek. Głównych bohaterów produkcji zagrali Carrie Coon, Finn Wolfhard, Mckenna Grace oraz Paul Rudd wcielający się w szkolnego nauczyciela, który pomaga grupie dzieciaków w walce z przerażającym zagrożeniem. W produkcji pojawią się też członkowie oryginalnej obsady, czyli Sigourney Weaver, Annie Potts, Dan Aykroyd, Ernie Hudson i Bill Murray.

zdj. Sony Pictures