Zachary Quinto dołącza do obsady nowej wersji animacji „Rodzina Dumnych”. Pierwsze zdjęcia

Zachary Quinto („Invincible”), Billy Porter i EJ Johnson dołączyli do obsady głosowej nowej animacji przewidzianej na Disney+. Wraz z nowymi doniesieniami, w sieci zadebiutowały też pierwsze zdjęcia z odświeżonej wersji serii „The Proud Family”, znanej pośród polskich widzów jako „Rodzina Dumnych”. Zobaczcie, jak prezentują się bohaterowie trójki nowych aktorów. 

Nowa wersja „The Proud Family” będzie remiksem sprawdzonych elementów kultowego serialu i odnowionej konwencji. W obsadzie powrócą głosy znane z oryginalnej serii, między innymi Kyla Pratt jako Penny Proud. Quinto i Porter wcielą się w postacie Barry'ego i Randalla Leibowitz-Jenkins, rodziców adoptowanej Mayi, młodej aktywistki i buntowniczki (w tej roli Keke Palmer). 

Prace nad serią animowaną trwały jeszcze w ubiegłym roku, ale produkcję wstrzymała pandemia koronawirusa. Oryginalna „Rodzina Dumnych” powstała w 2001 roku i potrwała do 2005 roku. Na serię złożyły się pięćdziesiąt cztery odcinki. Twórcą animacji jest Bruce W. Smith. Po zakończeniu emisji „Rodzina Dumnych” doczekała się też pełnometrażowej kontynuacji. 

20C4CE6E-0DBE-4525-9A10-7F5CC73904A2.jpeg

D1CA7127-D630-4CFE-B936-5690E53A3989.jpeg 

Źródło: Shadow And Act / zdj. Disney