Z „Yellowjackets” i adaptacji Stephena Kinga do obsady thrillera twórcy „Barbarzyńców”

Sophie Thatcher, młoda aktorka, która odgrywa kluczową rolę w serialu „Yellowjackets”, a ostatnio pojawiła się na pierwszym planie dreszczowca „Boogeyman” na podstawie opowiadania Stephena Kinga ma kolejny projekt. Wystąpi w „Companion”, thrillerze science fiction produkowanym przez Zacha Creggera („Barbarzyńcy”).

Na ten moment role, które przyjdzie zagrać Thatcher czy jakiekolwiek fabularne szczegóły „Companion” pozostają pod kluczem, ale możemy potwierdzić, że młoda gwiazda znajdzie się na ekranie obok: Jacka Quaida, czyli ekranowego Hughiego z serii „The Boys”, Harveya Guilléna, znanego z roli Guillerma w serialu „Co robimy w ukryciu”Lukasa Gage'a („Ty”) i Megan Suri („Jeszcze nigdy...”).

Sprawdź też: Paramount powraca z nową animacją. Oto kontynuacja popularnego filmu dla dzieci

Na stanowisku reżysera i scenarzysty projektu znalazł się z kolei Drew Hancock, dla którego będzie to debiut. Twórca wspomnianych „Barbarzyńców”, Zach Cregger produkuje film wraz z Raphaelem Margulesem, J.D. Lifshitzem i Royem Lee. Firmami produkcyjnymi zaangażowanymi w projekt są BoulderLight („Barbarzyńcy”) oraz Vertigo („Nie martw się, kochanie”). Dystrybucją „Companion” zajmie się z kolei studio New Line, które zdobyło prawa do pokazania filmu na początku tego roku. 

Źródło: Bloody Disgusting / zdj. Showtime