Zajrzyjcie za kulisy „WandaVision” w nowym materiale o kostiumach do serialu

Na kanale Marvel Studios na YouTube ukazał się nowy materiał poświęcony „WandaVision”. Zobaczycie w nim, jak twórcy opowiadają o swoim podejściu do kostiumów użytych w miniserialu. 

Pierwsze dwa odcinki serialu „WandaVision” zadebiutowały parę dni temu na platformie Disney+. Na serial złoży się 9 odcinków, a ostatni z nich zostanie wyemitowany 5 marca.

Obok wracających do swoich ról gwiazd Marvela, Elizabeth Olsen i Paula Bettany'ego, w serialu zagrali Teyonah Parris wcielająca się w dorosłą wersję Moniki Rambeau, którą po raz pierwszy widzieliśmy w filmie o przygodach Kapitan Marvel – wówczas była ona młodą córką najlepszej przyjaciółki Carol Danvers. Bohaterka pojawi się w serialu jako członkini organizacji SWORD, kosmicznego odpowiednika SHIELD. Drugą z istotnych bohaterek sportretowała Kathryn Hahn wcielająca się w sąsiadkę pary głównych bohaterów, ale najprawdopodobniej będzie tak naprawdę potężną czarownicą znaną jako Agatha Harkness, która najprawdopodobniej ma coś wspólnego z położeniem, w którym znaleźli się Wanda i Vision.

Naszą recenzję pierwszych odcinków znajdziecie w tym miejscu.

Zdj. Disney