„Zakonnica” powróci do kin w tym roku. Zobaczcie pierwsze kadry z kontynuacji głośnego horroru

Do sieci przedostały się pierwsze kadry z filmu grozy pt. „Zakonnica 2” w reżyserii Michaela Chavesa („Obecność 3: Na rozkaz diabła”). Nowa odsłona horrorowego uniwersum „Obecności” zadebiutuje na ekranach naszych kin tej jesieni. Rzućcie okiem, jak zapowiada się produkcja.

Sequel horroru „Zakonnica” obejrzymy już w tym roku. Oto pierwsze kadry!

Pierwsza „Zakonnica” była spin-offem filmu „Obecność 2”, w którym aktorka Bonnie Aarons po raz pierwszy wcieliła się w rolę demona w habicie. Akcja horroru wydanego przed pięcioma laty rozgrywała się w rumuńskim klasztorze w 1952 roku. W kontekście sequela mówi się, że fabuła dotyczyć będzie tej samej dekady, ale zamieni scenografię wschodniej Europy na Francję

Obok Aarons powracającej do roli demona Valak obsadę drugiej części „Zakonnicy” tworzą również m.in. Taissa Farmiga, Anna Popplewell, Jonas BloquetKatelyn Rose Downey oraz znana z „Euforii” i „The Last of Us” Storm Reid, dla której film będzie debiutem w Obecnowersum. Nad skryptem do produkcji pracowali: Ian Goldberg, Richard Naing oraz Akela Cooper.

Sprawdź też: Dua Lipa śpiewa dla Barbie. Zobaczcie teledysk do pierwszej piosenki do filmu z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem

Kiedy premiera filmu „Zakonnica 2”? Nadchodzi pierwszy zwiastun

Kinowa data premiery filmu „Zakonnica 2” została wyznaczona na 3 listopada. Według najnowszych doniesień jeszcze w tym tygodniu powinniśmy zobaczyć debiutancki zwiastun horroru.

Kadr z filmu Zakonnica 2 za Warner Bros.jpg

Taissa Farmiga w filmie Zakonnica 2 za Warner Bros.jpg

Kadr z filmu Zakonnica 2 za Warner Bros.jpg

Kadr z filmu Zakonnica 2 za Warner Bros.jpg

Zdj. Warner Bros.