Zapomnijcie o „Barbie”! Ryan Gosling nadciąga z nowym hitem! Krytycy zachwyceni

Ryan Gosling dał ostatnio wielkie show na Oscarach i można powiedzieć, że zamknął tym samym w swojej karierze rozdział związany z zeszłoroczną premierą filmu „Barbie”. Teraz będzie koncentrował się na promowaniu swojego nowego widowiska i wygląda na to, że warto czekać na jego premierę!

Ryan Gosling i Emily Blunt podbiją kina? Krytycy zachwyceni ich nowym filmem

Podczas 96. gali rozdania Oscarów Ryan Gosling pojawił się na scenie dwukrotnie. Aktor zaśpiewał piosenkę I'm Just Ken, która walczyła o Oscara i jego występ był jednym z największych wydarzeń podczas całej gali, a drugi raz wyszedł na scenę wspólnie z Emily Blunt, aby zakończyć rywalizację pomiędzy „Barbie” i „Oppenheimerem” oraz oddać hołd pracy kaskaderów. Była to jednocześnie promocja dla nowego filmu „Kaskader”, w którym Blunt i Gosling grają główne role.

Produkcja wejdzie do kin dopiero na początku maja, ale doczekała się już pokazów na SXSW i poznaliśmy pierwsze opinie na temat „Kaskadera”. Przy 13 recenzjach film negatywnie na ten moment ocenia tylko jeden krytyk, co daje wynik na poziomie 92% pozytywnych opinii. Wrażenie robi też sama średnia ocena wynosząca 8,10 w dziesięciostopniowej skali.

Ryan Gosling i Emily Blunt Kaskader opinie o filmie

Krytycy nazywają nowy film z Ryanem Goslingiem idealną mieszanką komedii romantycznej z widowiskową produkcją akcji z doskonałym tempem i humorem. Same pochwały zbiera też główny duet aktorski. Recenzenci nie mają wątpliwości, że Ryan Gosling i Emily Blunt tworzą na ekranie świetną parę i czuć między nimi wspaniałą chemię.

Mówi się, że to film akcji w starym stylu, który sprawnie wykorzystuje ramy gatunku i sprawia, że widzowie przyjemnie spędzą czas w kinie. Pochwały zbiera nie tylko aktorski duet, ale też sam reżyser David Leitch i jego zespół kaskaderów, którzy przechodzą samych siebie w tworzeniu widowiskowych sekwencji akcji i zapewniają nam bombastyczną zabawę. To czysta i fachowo zrealizowana rozrywka.

O czym opowiada „Kaskader”? Kiedy premiera filmu z Goslingiem?

Ryan Gosling i Emily Blunt nowy film

Po takich recenzjach i pierwszoligowej obsadzie „Kaskader” ma wszystko, aby stać się pierwszym z wielkich hitów letniego sezonu i kolejnym finansowym sukcesem w karierze Ryana Gosling i Emily Blunt. Do polskich kin film zawita już 3 maja.

Bohaterem filmu jest kaskader, który najlepsze lata kariery ma już za sobą. Dostaje jednak kolejną szansę i zostaje zatrudniony na planie, aby jeszcze raz odegrać rolę dublera popularnego gwiazdora (Aaron Taylor-Johnson). Gdy okazuje się, że reżyserią filmu zajmuje się jego była dziewczyna (Emily Blunt) atmosfera na planie zaczyna robić się napięta, a wszystko komplikuje się jeszcze bardziej, gdy główny gwiazdor filmu znika bez śladu.

zdj. Universal Pictures