Zapowiedź 4. sezonu „Yellowstone” przedstawia nowego bohatera serialu

W czwartym sezonie serialu „Yellowstone” zobaczymy oczywiście bohaterów z poprzednich sezonów, ale nie zabraknie też kilku nowych twarzy. Najnowsza zapowiedź nowych odcinków pokazuje kilka niepublikowanych jeszcze fragmentów oraz skupia się na postaci Cartera, młodego chłopaka, który pojawi się na ranczu Johna Duttona.

Carter grany przez Finna Little'a, to piętnastolatek przypominający młodego Ripa, który trafia na ranczo Yellowstone. Nie wiemy, co dokładnie sprawiło, że bohater rozpoczął pracę u Johna Duttona, ale oficjalne informacje ujawniają, że za jego sprowadzeniem stoi Beth, która chce, aby chłopak nauczył się, co to znaczy być mężczyzną. Carter ma być jedną z regularnych postaci pojawiających się w czwartym sezonie

W czwartym sezonie oprócz powracających gwiazd zobaczymy też dwie nowe aktorki: Jacki Weaver oraz Piper Perabo. Pierwsza z nich wcieliła się Caroline Warner stojącą na czele Market Equities, firmy chcącej przejąć ranczo Johna Duttona. Perabo zagrała z kolei młodą demonstrantkę z Portland, która sprzeciwia się finansowaniu przez państwo uprzemysłowionego rolnictwa i dopuszczania do zabijania zwierząt. W nowym sezonie do roli ojca Jamiego Duttona powróci także Will Patton.

Premiera czwartego sezonu serialu „Yellowstone” została zaplanowana na 7 listopada 2021 roku.

zdj. Paramount Pictures