Zapowiedzi Monolithu na czerwiec– „Spencer”, „Mój dług” i inne

Znamy listę czerwcowych premier Monolithu. Wśród zapowiedzi znalazły się trzy produkcje, jednak żadna z nowości ponownie nie doczeka się edycji Blu-ray. Wszystkie filmy dostępne będą ponownie tylko na nośniku DVD. Sprawdźcie, na jakie produkcje możemy liczyć.

Lista premier:

  • Spencer” na DVD – premiera 15 czerwca
  • Operacja Mincemeat” na DVD – premiera 15 czerwca
  • Mój dług” na DVD – premiera 15 czerwca

„Spencer” na DVD – premiera 15 czerwca

Wigilia 1991. W małżeństwo księżnej Diany i księcia Karola już dawno wkradł się chłód. Krążą pogłoski o ich romansach i możliwym rozwodzie. Jednak święta Bożego Narodzenia w królewskiej posiadłości Sandringham w hrabstwie Norfolk mają przynieść spokój i rozładowanie napięć. Obfitość jedzenia i picia, strzelanie i polowania – oto wypróbowane sposoby wyciszania sporów. Diana dobrze zna tę grę. W tym roku sprawy przybiorą jednak inny obrót…

A9R5B60-min.jpg

„Operacja Mincemeat” na DVD – premiera 15 czerwca

Rok 1943, II wojna światowa. Alianci rozpoczynają przygotowania do desantu na kontynencie europejskim. Sycylia ze względu na swoje strategiczne położenie jest idealnym celem ataku. Aby uniknąć zdecydowanego oporu, brytyjski kontrwywiad przygotowuje błyskotliwą operację, która ma zmylić Niemców i zmusić ich do koncentracji sił zupełnie gdzie indziej.

A9R5B5D-min.jpg

„Mój dług” na DVD – premiera 15 czerwca

Zwyczajny obywatel skazany za zamordowanie brutalnego bandyty musi znaleźć w sobie siłę, by przeżyć wieloletnie więzienie. To wstrząsająca, prawdziwa historia nierównej walki o sprawiedliwość i przetrwanie. Opowieść o tym, że tylko wiara w drugiego człowieka i nadzieja na normalne życie dają siłę do walki z systemem.

A9R5B5A-min.jpg

źródło: Monolith / zdj. NEON