Zapowiedzi Monolithu na kwiecień – „Moonfall”, „355” i inne

Znamy listę kwietniowych premier Monolithu. Wśród zapowiedzi znalazły się trzy produkcje, ale ponownie żadna z nich nie doczeka się edycji Blu-ray. Wszystkie filmy dostępne będą wyłącznie na nośniku DVD. Zobaczcie, na jakie pozycje możemy liczyć.

Lista premier:

  • 355” na DVD – premiera 13 kwietnia
  • Moonfall” na DVD – premiera 27 kwietnia
  • Demaskator” na DVD – premiera 27 kwietnia

 „355” od 13 kwietnia na DVD

Największe agencje wywiadowcze z różnych stron świata wpadają na trop międzynarodowej organizacji przestępczej, która planuje globalny atak zagrażający bezpieczeństwu ludzkości. Jest oczywiste, że żaden - nawet amerykański - wywiad w pojedynkę nie ma szans w konfrontacji z nowym zagrożeniem. Do życia powołana zostaje więc międzynarodowa ściśle tajna super grupa pod kryptonimem 355, w skład której wchodzą najlepsze agentki z nierzadko wrogich sobie wywiadów. Grupa indywidualności o niezwykłych zdolnościach i umiejętnościach musi pokonać dzielące je różnice i stanąć do walki o bezpieczeństwo świata. 

355 dvd-min.jpg

„Moonfall” od 27 kwietnia na DVD

 Na skutek serii niewyjaśnionych zjawisk Księżyc wypada ze swojej orbity i obiera kurs kolizyjny z Ziemią. Jeśli dojdzie do zderzenia, nasza planeta ulegnie zagładzie. Była astronautka Jo Fowler jest przekonana, że wie, jak ocalić ludzkość, ale ani NASA, ani najważniejsi politycy nie traktują jej poważnie. W tej sytuacji Fowler może liczyć tylko na dwóch ludzi: swojego dawnego kolegę z kosmicznych misji Briana Harpera oraz speca od teorii spiskowych, niejakiego Housemana. Ta trójka bohaterów z przeszłością kładzie na szali całą swoją wiedzę, doświadczenie i życie, by wyruszyć w podróż, z której, nawet w wypadku powodzenia, mogą nigdy nie wrócić.

moonfall dvd-min.jpg

„Demaskator” od 27 kwietnia na DVD

Travis Block jest rządowym agentem do zadań specjalnych. Gdy planuje zasłużoną emeryturę, przypadkowo odkrywa spisek, na czele którego stoi sam szef FBI. Wszystko, w co Travis dotąd wierzył, chwieje się w posadach. Jedyny jego cel to dotrzeć do prawdy. Aby to zrobić, bohater musi zmierzyć się z przeszłością i stawić czoło śmiertelnemu zagrożeniu, bowiem na celowniku znalazł się nie tylko on, ale również jego bliscy.

demaskator dvd-min.jpg

źródło: Monolith / zdj. Lionsgate