Zapowiedzi Monolithu na wrzesień – „Okrutnie brzydcy i źli” i „Święta z przyjaciółmi”

Znamy listę wrześniowych premier Monolithu. Wśród zapowiedzi znalazły się tylko dwie produkcje i żadna z nich nie doczeka się edycji Blu-ray. Obydwa filmy dostępne będą tylko na nośniku DVD. Zobaczcie, na jakie tytuły możemy liczyć.

Lista premier:

  • Okrutnie brzydcy i źli” na DVD – premiera 15 września
  • Święta z przyjaciółmi” na DVD – premiera 19 września

„Okrutnie brzydcy i źli” od 15 września na DVD

Szef londyńskiej mafii Harris (Malcolm McDowell) planuje inwestycje w sektorze naftowym. W tym celu wysyła swoją prawą rękę, Neelyna (Vinnie Jones), do Wirginii. To oczywiście oficjalna wersja. Nieoficjalnie celem jest wypranie dużej ilości brudnych pieniędzy. Jednak interesy z miejscowym nafciarzem (Ron Perlman) nie idą po ich myśli. Gdy dziewczyna Neelyna znika w niewyjaśnionych okolicznościach, ten poprzysięga zemstę - niezależnie od zdrowego rozsądku i konsekwencji. Od tej pory zmieniają się reguły gry.

Okrutnie brzydcy i źli

Święta z przyjaciółmi” od 15 września na DVD

Przygotujcie się na święta, jakich jeszcze nie widzieliście... Święto Dziękczynienia to wymarzona okazja na spotkanie z najbliższymi. To zwykle czas pełen spokoju, rodzinnych chwil, miłości i tradycji - ale nie tym razem! To co szykują Molly i Abbey przekroczy najśmielsze oczekiwania. Do akcji wkroczy też niezwykle charyzmatyczny Jeff oraz kilku bardzo ekscentrycznych gości. Szykuje się wieczór pełen romansów i eksperymentalnych używek. Przygotujcie się na potężną dawkę rozbrajającego humoru i karuzelę arcydziwnych zjawisk.

Święta z przyjaciółmi

źródło: Monolith / zdj. Vertical Entertainment