Zdjęcia do 3. serialu „Teda Lasso” z niewielkim opóźnieniem. Kiedy obsada hitowego serialu Apple TV+  wróci na plan?

Z nowego wywiadu z aktorką Hannah Waddingham, która w „Tedzie Lasso” wciela się w postać Rebekki, dowidzieliśmy się na kiedy ekipa serialu zaplanowała powrót na plan.

Choć wcześniej mówiło się o styczniowym starcie zdjęć, Waddingham wyjawiła, że produkcja trzeciego sezonu popularnego komediodramatu Apple'a ma zostać wznowiona miesiąc później – w następne Walentynki, czyli dokładnie 14 lutego.

Według wstępnych zapowiedzi samego Billa Lawrence'a, współtwórcy serialu, następne odcinki „Teda Lasso” zadebiutują w ofercie usługi streamingowej Apple TV+ w okolicach sierpnia przyszłego roku. Na ten moment nie wiemy, czy trzeci sezon okaże się ostatnim spotkaniem z drużyną AFC Richmond. Do takiego zamysłu Lawerence odniósł się w wywiadzie kilka miesięcy temu. Showrunner serii wyjaśnił wówczas, że ogromna popularność serii nie zmieniła oryginalnych planów na zakończenie głównego wątku. Twórcy są jednak otwarci na kontynuowanie historii amerykańskiego trenera, w przypadku zainteresowania ze strony streamera.    

Wolałbym uniknąć odpowiadania [na to pytanie], więc powiem tylko, że nawet jeśli „Ted Lasso” potrwa dłużej [niż trzeci sezon] to historia, którą opowiadają nasi scenarzyści, ma początek, środek i koniec dla tych trzech pierwszych sezonów. (...) Więc być może powędruje po tym w inne miejsca. 

Źrodło: Comicbook / zdj. Apple