Zdjęcia do 3. sezonu „Teda Lasso” startują w styczniu

Drugi sezon serialu komediowego „Ted Lasso” dobiegł ostatnio końca na Apple TV+. Podczas gdy następne odcinki mają debiutować w okolicach sierpnia 2022, dowiedzieliśmy się właśnie, kiedy mają wystartować zdjęcia. O początku produkcji wspomniał aktor Phil Dunster, wcielający się w rolę Jamiego Tartta.

W rozmowie z portalem Variety Dunster wyjawił, że ekipa wraca na plan za kilka miesięcy, dokładnie 31 stycznia przyszłego roku. „Przysięgam, nie próbuję niczego ukrywać, po prostu niczego nie wiem” – opowiadał aktor o tym, czego widzowie mogą spodziewać się po trzecim sezonie. „Myślę, że [twórcy] spróbują wprowadzić coś świeżego. Wiem też, że Jason [Sudeikis] zna zakończenie historii. Sugerował, co zdarzy się dalej, ale nie podał żadnych szczegółów. W tej chwili piszą scenariusze, więc wszystko się dopiero okaże”. 

Przypomnijmy, że w niedawnym wywiadzie producent wykonawczy i showrunner serii Bill Lawrence odniósł się też do ujawnionych wcześniej planów na zamknięcie historii ulubionego trenera brytyjskiej drużyny piłkarskiej na trzeciej serii. Lawrence wyjaśnił, że ogromny sukces serii nie zmienił oryginalnych zamysłów na zakończenie głównego wątku produkcji. Twórcy są jednak otwarci na kontynuowanie historii, w przypadku zainteresowania ze strony Apple'a.     

Wolałbym uniknąć odpowiadania [na to pytanie], więc powiem tylko, że nawet jeśli „Ted Lasso” potrwa dłużej [niż trzeci sezon] to historia, którą opowiadają nasi scenarzyści, ma początek, środek i koniec dla tych trzech pierwszych sezonów. Więc być może powędruje po tym w inne miejsca. 

Źrodło: Variety / zdj. Apple