Zlatan Ibrahimović bohaterem nowego filmu o przygodach Asteriksa i Obeliksa. Oto zwiastun „The Middle Kingdom”

Zlatan Ibrahimović, szwedzki piłkarz słynący z nieprzeciętnych umiejętności i ciętego języka doczekał się swojego debiutu w filmie fabularnym. Okazuje się, że znany na całym świecie sportowiec wystąpił w jednej z ról nadchodzącego rebootu serii o przygodach Asteriksa i Obeliksa. Gwiazdor włoskiego AC Milanu zagrał rzymskiego wojownika zwanego Caiusem Antivirusem.

Film zatytułowany został „Asterix i Obelix: The Middle Kingdom”, zaś jego premiera została zaplanowana na luty 2023 roku. Ibrahimović wystąpił w produkcji obok takich gwiazd jak Marion Cotillard (Kleopatra) oraz Vincent Cassel, który wciela się w Juliusza Cezara. Dodajmy, że jest to pierwsza adaptacja live action komiksów, w której nie zobaczymy Gérarda Depardieu. Rola Asteriksa trafiła do reżysera projektu - Guillaume'a Caneta

Sprawdź też: „Nie martw się, kochanie” – recenzja filmu. Dużo kontrowersji, niewiele zmartwienia

Kultowi bohaterowie znani z komiksów autorstwa René Goscinny'ego i Alberta Uderzo w „The Middle Kingdom” wyruszają do Chin. Córka cesarza Hana Xuandi chce uwolnić się ze szponów złego księcia w związku z czym ucieka do Galii i prosi o pomoc Asteriksa i Obeliksa.

Źródło i zdj. Pathé