Znamy ceny pakietów Max w Polsce! Płać drożej, albo oglądaj bez 4K

Za tydzień czeka nas koniec serwisu streamingowego HBO Max i start nowej platformy Max. Ile będzie kosztowała nas przeprowadzka do nowej usługi? Znamy już wszystkie informacje na temat cen poszczególnych pakietów oferowanych przez nowy serwis spółki Warner Bros. Discovery.

Premiera platformy Max w czerwcu. Znamy ceny wszystkich pakietów

W Polsce koniec działalności serwisu HBO Max i zastąpienia go platformą Max przypadnie na 11 czerwca. Na tydzień przed tym wydarzeniem poznaliśmy właśnie ceny poszczególnych pakietów nowej usługi spółki Warner Bros. Discovery, która zaoferuje swoim widzom zarówno filmowe i serialowe produkcje, jak i dostęp do sportowych transmisji i produkcji dokumentalnych,  także programów telewizyjnych.

Nowa platforma zaoferuje możliwość wybrania abonamentu z trzech nowych planów. Koszt najtańszego pakietu oferującego dostęp do serwisu wraz z reklamami, będzie wynosił 19,99 zł miesięcznie lub 199 zł rocznie. Za najdroższy trzeba będzie zapłacić już 49,99 zł miesięcznie lub 499 zł w planie rocznym. Każdy z trzech pakietów bazowych będzie można rozszerzyć o dodatkowy pakiet Kanały TV i Sport umożliwiający dostęp do biblioteki nawet 29 kanałów telewizyjnych i wydarzeń sportowych na żywo. Jego cena wyniesie 20 zł miesięcznie i nie będzie dostępna w rocznej subskrypcji.

Co z dotychczasowymi użytkownikami HBO Max?

Po pojawieniu się nowej platformy dotychczasowi użytkownicy serwisu HBO Max zostaną automatycznie przeniesieni do nowej usługi i zachowają swój wcześniejszy plan subskrypcji, cenę usługi, cechy i funkcjonalności platformy, w tym profile i historię oglądania. W dniu uruchomienia serwisu Max subskrybenci HBO Max będą musieli jedynie pobrać nową aplikację oraz zalogować się na swoje konto. W ofercie nowego serwisu ma znaleźć się dwukrotnie większy katalog seriali, filmów i programów.

Użytkownicy, którzy zapewnili sobie wcześniej dostęp do serwisu HBO Max ze zniżką 33%, utrzymają ten sam poziom rabatu na nowej platformie. Pamiętajcie jednak, że zgodnie z regulaminem, cena abonamentu mogła ulec zmianie i rabat zawsze naliczany jest od  nowej ceny regularnej. To oznacza, że użytkownicy, którzy nieprzerwanie subskrybowali platformę, mogą liczyć po przejściu do serwisu Max na zniżkę 33% od nowej ceny. Co ważne, użytkownicy korzystający teraz z HBO Max ze zniżką 33% zostaną przeniesieni do planu Standardowego, czyli takiego, który nie oferuje treści 4K i dźwięku Dolby Atmos. Rabatu nie będzie można zastosować do wyższego planu Premium.

Sprawdź też: Kolejna aktorka będzie walczyła z Predatorem. Elle Fanning z główną rolą w filmie Disneya.

Platforma Max w Polsce data startu

Dodatkowo obecni użytkownicy Playera, który wraz z Max jest częścią portfolio streamingowego Warner Bros. Discovery, będą mieli możliwość skorzystania z przygotowanej dla nich promocji na pakiety subskrypcji w debiutującym serwisie. Informacje o szczegółach oferty zostaną dostarczone przez usługodawcę drogą mailową.

Użytkownicy korzystający z serwisu HBO Max w ramach umowy podpisanej na czas określony z firmami Polsat, Netia i Plus zostaną automatycznie przeniesieni do pakietu Premium, czyli otrzymają dostęp do pełnego katalogu Max i będą mogli oglądać treści w rozdzielczości 4K z systemem obrazu HDR. Jeśli natomiast podpisaliście lub posiadacie obecnie umowę na czas nieokreślony, to Wasza usługa zostanie przeniesiona do pakietu Standard, który zaoferuje treści wyłącznie w rozdzielczości Full HD. Warto jednak zaznaczyć, że stanie się to dopiero po 31 stycznia 2025 roku i do tego czasu w ramach specjalnej akcji promocyjnej będziecie mogli również korzystać z pakietu Premium.

Pakiet Podstawowy – za 19,99 zł miesięcznie lub 199 zł za rok:

 • Cechuje go przystępna cena, a więc większa dostępność najwyższej jakości treści przy ograniczonej liczbie reklam. Taka usługa znana jest już polskim użytkownikom Playera, który jest lokalnym pionierem w zastosowaniu rozwiązań łączących tańsze subskrypcje z reklamami.
 • Oglądanie seriali, filmów i programów na dwóch obsługiwanych urządzeniach jednocześnie.
 • Jakość Full HD.
 • Dostęp do kanału linearnego TVN HD.

Pakiet Standardowy – 29,99 zł miesięcznie lub 299 zł za rok:

 • Dostęp do najwyższej jakości biblioteki treści na żądanie bez reklam.
 • Oglądanie seriali, filmów i programów na dwóch obsługiwanych urządzeniach jednocześnie.
 • Jakość Full HD.
 • Możliwość pobrania do 30 tytułów, aby oglądać je offline.
 • Dostęp do kanałów linearnych HBO, HBO 2, HBO 3 oraz TVN HD.

Pakiet Premium – 49,99 zł miesięcznie lub 499 zł za rok:

 • Dostęp do najwyższej jakości biblioteki treści na żądanie bez reklam**.
 • Najlepsze doświadczenie oglądania seriali, filmów i programów.
 • Oglądanie seriali, filmów i programów na czterech obsługiwanych urządzeniach jednocześnie.
 • Jakość Full HD lub 4K, dźwięk Dolby Atmos przy wybranych tytułach.
 • Możliwość pobrania do 100 dostępnych tytułów, w tym 30 filmów, aby oglądać je offline (obowiązują ograniczenia).
 • Dostęp do kanałów linearnych HBO, HBO 2, HBO 3 oraz TVN HD.

Pakiet dodatkowy “Kanały TV i Sport” – 20 zł miesięcznie:

 • Dostępny jako dodatek do każdego bazowego pakietu.
 • Dostęp do dodatkowej biblioteki 25 kanałów na żywo: TVN24, TVN24 BiS, CNN, Eurosport 1, Eurosport 2, TVN 7, TTV, METRO, TVN Style, TVN Turbo, TVN Fabuła, Warner TV, HGTV, Travel Channel, Food Network, Animal Planet, Cartoon Network, Cartoonito, ID, TLC, Discovery Channel, Discovery Historia, Discovery Life, Discovery Science oraz DTX.
 • Relacje z najważniejszych wydarzeń sportowych, w tym tenisowych Wielkich Szlemów, Pucharu Świata w skokach narciarskich, Speedway Grand Prix, kolarskich wielkich tourów, wyścigu 24h Le Mans i wielu więcej.
 • Oglądanie kanałów telewizyjnych i relacji sportowych na dwóch obsługiwanych urządzeniach jednocześnie (w ramach możliwości pakietu bazowego).

zdj. Max