Zobaczcie finałowy zwiastun horroru „Obecność 3: Na rozkaz diabła”

Na chwilę przed kinową premierą filmu „Obecność 3: Na rozkaz diabła” studio Warner Bros. pokazało finałowy zwiastun. Zobaczcie, jak zapowiada się kolejna odsłona popularnego horroru.

Film opowie kolejną historię doświadczonych badaczy spraw paranormalnych Eda i Lorraine Warrenów. Ten jeden z najbardziej zdumiewających przypadków w ich karierze zaczyna się od walki o duszę młodego chłopca. Wkrótce małżeństwo staje w obliczu czegoś, z czym jeszcze nie miało do czynienia. Dochodzi do bezprecedensowego procesu. Po raz pierwszy w historii Stanów Zjednoczonych podejrzany o morderstwo broni się, twierdząc, że był opętany przez demona.

Film Obecność 3: Na rozkaz diabłamiał trafić do kin we wrześniu zeszłego roku, ale ze względu na pandemię studio przesunęło datę premiery na 4 czerwca 2021.  Reżyserem filmu jest Michael Chaves („Topielisko. Klątwa La Llorony”). Główne role zagrali: Vera Farmiga i Patrick Wilson. W obsadzie znaleźli się także Ruairi O'Connor, Sarah Catherine Hook i Julian Hilliard.

zdj. Warner Bros.