Zobaczcie, jak Agata Buzek zmieniała się do roli w filmie „Tak ma być”

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia zapowiadające nowy film Łukasza Grzegorzka z Agatą Buzek w roli głównej. Zobaczcie, jak aktorka zmieniła się do roli w produkcji pod tytułem „Tak ma być”.

Bohaterką filmu jest współczesna kobieta próbująca pogodzić ze sobą różne światy: rodzinny, zawodowy oraz osobisty. To również historia mężczyzny starającego się dotrzymać jej kroku. P

Pracuję nad tym, żeby Jo była kobietą na tyle wielowymiarową, by nie dało się jej opisać w dwóch zdaniach. I tak wykorzystałam dany mi limit dwóch zdań na wypowiedź. – mówi Agata Buzek, odtwórczyni roli Jo.

Film „Tak ma być” jest trzecią pełnometrażową fabułą w dorobku Grzegorzka, po świetnie przyjętym w Polsce i za granicą „Kamperze” oraz„Córce trenera” nagrodzonej m.in. na festiwalach MFF Cottbus oraz Mastercard OFF Camera.

Robię ten film, by odpowiedzieć na pytania, czym jest dla mnie rodzina, miłość i niespełnienie” – mówi Łukasz Grzegorzek, reżyser i scenarzysta.

Scenariusz napisał Łukasz Grzegorzek, producentką filmu jest Natalia Grzegorzek z Koskino, a za zdjęcia odpowiada Weronika Bilska. Prace na planie rozpoczną się w sierpniu 2020 roku.

Agata Buzek jako filmowa Jo, fot. Weronika Kosińska.jpg

Agata Buzek przechodzi metamorfozę do filmu Łukasza Grzegorzka, fot. Weronika Kosińska.jpg.jpg

źródło: informacja prasowa K