Zobaczcie nową zapowiedź 2. sezonu „NOS4A2”

Stacja AMC pokazała kolejną zapowiedź drugiego sezonu serialu „NOS4A2” opierającego się na powieści Joe Hilla pod tym samym tytułem. Tym razem usłyszeliśmy też komentarze ze strony showrunnera i obsady.

Pierwotnie premierę drugiego sezonu serialu „NOS4A2” zapowiedziano na 1 czerwca, ale AMC zdecydowało, że serial zaliczy prawie miesięczne opóźnienie i pierwszy odcinek zostanie wyemitowany dopiero 21 czerwca. W Polsce pierwszy epizod nowej serii pojawi się na AMC Polska dokładnie w czwartek 2 lipca o godzinie 22:00.

Drugi sezon „NOS4A2”  rozpoczyna się osiem lat po wydarzeniach z pierwszego sezonu. Vic McQueen (Ashleigh Cummings) pozostaje bardziej niż kiedykolwiek zdeterminowany, by zniszczyć Charliego Manxa (Zachary Quinto). Tymczasem Charlie, w obliczu własnej śmiertelności, desperacko szuka zemsty na Vic. Tym razem bohater skupia się na osobie, która jest jej najbliższa - jej ośmioletnim synu. Wyścig o duszę Wayne'a sprawia, że Vic i Charlie znajdują się na kolizyjnym kursie i muszą zmierzyć się z błędami z własnej przeszłości.

Główne role w drugiej serii zagrali: Zachary Quinto, Ashleigh Cummings, a także Jahkara Smith, Olafur Darri Olafsson, Ebon Moss-Bachrach, Virginia Kull, Jonathan Langdon, Ashley Romans, Jason David i Mattea Conforti.

zdj. AMC