Zobaczcie nowy zwiastun „After We Collided”

Pojawił się nowy zwiastun filmu „After 2” będącego ekranizacją drugiej części bestsellerowej powieści Anny Todd. Jak zapowiadają się nowe przygody Tessy i Hardina? Zobaczcie sami.

Film miał debiutować w amerykańskich kinach 23 kwietnia 2020 roku, ale plany te pokrzyżowała epidemia koronawirusa. Nowa data premiery nie została jeszcze ujawniona, ale pojawienie się nowego plakatu pozwala sądzić, że studio poinformuje niedługo o nowym terminie premiery.

Scenariusz do filmu stworzyła autorka powieści razem z Mario Celayą. Reżyserią zajął się natomiast Roger Kumble („Słodkie kłamstewka”, „Szkoła uwodzenia”, „W garniturach”). Druga część ponownie skupi się na Hardinie i Tessie. Zobaczymy, jak Tessa rozpoczyna staż w wydawnictwie i musi uporządkować swoją relację z Hardinem, który ją mocno zranił. 

Główne role w filmie zagrali: Josephine Langford, Heri Fiennese Tiffin, a w pozostałych rolach na ekranie pojawią się: Dylan Sprouse, Charlie Weber, Candice King, Karimah Westbrook, Rob Estes, Shane Paul McGhie, Dylan Arnold i Khadija Red Thunder.

zdj. Voltage Pictures