Zobaczcie pierwszą zapowiedź serialu „Kim jest Anna?” Netfliksa. Jest data premiery

Netflix pokazał pierwszą zapowiedź nowego serialu inspirowanego opublikowanym w „New York Magazine” artykułem Jessiki Pressler pod tytułem „How Anna Delvey Tricked New York’s Party People”. Poznaliśmy też datę premiery. Serial pojawi się w ofercie usługi 11 lutego przyszłego roku.

Serial „Kim jest Anna?” to historia ambitnej dziennikarki badającej sprawę Anny Delvey — podającej się za spadkobierczynię ogromnej niemieckiej fortuny królowej Instagrama, która bogatym nowojorczykom skradła nie tylko serca, lecz także portfele.  Czy jednak Anna to rzeczywiście największa oszustka w historii Nowego Jorku, czy też po prostu współczesne ucieleśnienie wizji amerykańskiego snu? Reporterka nawiązuje z oczekującą na proces Anną słodko-gorzką relację i ściga się z czasem, by odpowiedzieć na pytanie, które stawia sobie cały Nowy Jork: kim tak naprawdę jest Anna Delvey? 

Za serial odpowiada Shonda Rhimes. Gwiazdą produkcji będzie Julia Garner znana między innymi z serialu „Ozark”. W obsadzie są także: Anna Chlumsky, Jennifer Esposito, Anna Deavere Smith, Jeff Perry, Anders Holm i Laverne Cox.

zdj. Netflix