Zobaczcie wpadki z planu widowiska „Wonder Woman 1984”

Warner Bros. udostępniło w sieci montaż wpadek z planu najnowszej części przygód Wonder Woman. Przypomnijmy, że za reżyserię „Wonder Woman 1984” raz jeszcze odpowiedziała Patty Jenkins.

Film Wonder Woman 1984 trafił do na ekrany w grudniu ubiegłego roku. W myśl nowego planu dystrybucyjnego, w dokładnie tym samym czasie produkcja trafiła także na platformie HBO Max. W obsadzie produkcji znaleźli się: Gal Gadot, Chris Pine, Kristen Wiig, Pedro PascalConnie Nielsen i Robin Wright.

Galapagos zapowiedział, że 23 kwietnia do sklepów trafią polskie wydania 4K UHD z filmem „Wonder Woman 1984”, w którym główne role zagrali Gal Gadot, Pedro Pascal, Chris Pine i Kristen Wiig.

Obok standardowej edycji w plastikowym opakowaniu do sprzedaży trafi także steelbook 4K UHD oraz zbiorcze wydanie z pierwszą częścią serii. Na płycie znajdzie się obraz w rozdzielczości 4K z systemem obrazu Dolby Vision i HDR10+. W przypadku ścieżki dźwiękowej możemy liczyć natomiast na format Dolby Atmos.

Warto dodać, że parę dni temu film Jenkins otrzymał wyróżnienie podczas Kids 'Choice Awards. Więcej szczegółów w tym miejscu

Zdj. Warner Bros.