Zobaczcie zwiastun nowych odcinków antologii grozy od Sama Raimiego

Platforma streamingowa Quibi udostępniła w sieci nowy zwiastun kolejnych odcinków antologii krótkometrażowej grozy produkcji Sama Raimiego. Nowe rozdziały „50 States of Fright” zadebiutują w ramach usługi już 26 października. Rzućcie okiem poniżej.

Podobnie jak pierwszy sezon, który zawędrował między innymi do Michigan, Kansas, Oregonu i na Florydę, nowa antologia zabierze widzów w podróż przez Stany Zjednoczone (między innymi do stanów Waszyngton, Kolorado i Iowa) i opowie swoje interpretacje najsłynniejszych amerykańskich legend. I tym razem każdy z odcinków ma potrwać około 10 minut.

W obsadzie odcinków pierwszego sezonu znaleźli się Victoria Justice, Colin Ford i Jacob Batalon, Karen Allen i Ming-Na Wen („The Mandalorian”). Sam Raimi wyreżyserował pierwszy odcinek serii. Na ten moment nie wiemy, czy w przypadku nowych epizodów, twórca „Martwego zła” również zdecydował się stanąć za kamerą. Jednym z reżyserów jest natomiast Lee Cronin, wyznaczony przez kultowego twórcę do poprowadzenia „Evil Dead Rise”. 

źródło: Comibook.com / zdj. Quibi