„Zombieland: Double Tap” – bohaterowie wracają po 10 latach w pierwszym zwiastunie!

Studio Sony Pictures pokazało właśnie pierwszy zwiastun filmu „Zombieland: Double Tap”, w którym po 10 latach do swoich ról powracają Emma Stone, Woody Harrelson, Jesse Eisenberg i Abigail Breslin. Zobaczcie sami.

W „Zombieland 2” w epizodycznych rolach mają wystąpić gwiazdy „Pogromców duchów”, czyli Dan Aykroyd i Bill Murray. W nowych rolach zobaczymy natomiast Zoey Deutch i Rosario Dawson.

Na stołku reżysera ponownie zasiadł Ruben Fleischer, a fabułę filmu stworzyli twórcy historii z pierwszej części, Rhett Reese i Paul Wernick.

Po zakończeniu pierwszej części z 2009 roku bohaterowie postanowili osiedlić się w Białym Domu, gdzie prowadzą luksusowe i spokojne życie. Wszystko się jednak zmienia, gdy dochodzi do kłótni pomiędzy Colombusem (Jesse Eisenberg) i Wichitą (Emma Stone), która w konsekwencji rozbija grupę przyjaciół. Little Rock (Abagail Breslin) postanawia uciec z Berkeleyem (Avan Jogia), chłopakiem, którego dopiero co poznała. Pozostała trójka bohaterów będzie musiała wyruszyć w niebezpieczną podróż za dwójką nastolatków i spróbować ocalić ich od czających się niebezpieczeństw.

Podczas podróży po apokaliptycznych Stanach Zjednoczonych bohaterowie odkryją zupełnie nowe rodzaje Zombie, które opanowały świat. Będą to: Homer (głupie zombie), Hawking (sprytne zombie) i Ninja (zabójcze zombie). W międzyczasie Tallahassee (Woody Harrelson) spotka na swojej drodze łowczynię żywych trupów o imieniu Nevada (Zoey Deutch), która odmieni jego życie.

zombieland2-min.jpg

źródło: Sony Pictures