Zwiastun 3. sezonu serialu „Ty” od platformy Netflix

Netflix zaprezentował zwiastun trzeciego sezonu serialu „Ty” bazującego na bestsellerowej powieści Caroline Kepnes. Zobaczcie, jak zapowiada się małżeńskie życie Joego i Love.

W trzecim sezonie serialu Joe i Love są już małżeństwem i rodzicami. Po przeprowadzce do sielskiej miejscowości Madre Linda w północnej Kalifornii za sąsiadów mają uprzywilejowanych przedsiębiorców z branży technologicznej, wyniosłe matki-blogerki i słynnych na Instagramie biohakerów. Joe chce być dobrym mężem i ojcem, ale śmiertelna w skutkach impulsywność Love budzi w nim lęk. Nie pomaga mu też przeczucie, że miłością jego życia może być... nowa sąsiadka. Jak wyrwać się z więzienia, jakim jest pozornie szczęśliwe małżeństwo z kobietą, która potrafi przewidzieć każdy twój ruch? Przy takim wyzwaniu ucieczka z klatki w piwnicy wydaje się pestką.

Trzeci sezon serialu „Ty” zadebiutuje na platformie Netflix już 15 października. Nowa seria złoży się z 10 odcinków. W głównych rolach powracają Penn Badgley i Victoria Pedretti. W nowych odcinkach wystąpili także: Tati Gabrielle, Scott Speedman, Chris O'shea, Shalita Grant i Shannon Chan-Kent.

zdj. Netflix