Zwiastun nowego „Mission Impossible” wyciekł do sieci! Oto pierwszy wgląd w „Dead Reckoning”

Do sieci nieoficjalnie trafił pierwszy zwiastun następnej odsłony „Mission: Impossible”. Wygląda na to, że zawiera on materiał pokazany przez Paramount Pictures przed paroma tygodniami, przy okazji konwentu CinemaCon.

„Dni twojej walki o większe dobro dobiegły końca. To nasza szansa na przejęcie kontroli nad prawdą... Walczyliście o ocalenie ideału, który nie istnieje i nie istniał nigdy. Teraz musicie opowiedzieć się po jednej ze stron” – mówi w nowym zwiastunie widowiska z podtytułem „Dead Reckoning – Part 1” pierwszy szef IMF, Eugene Kittridge, w którego po latach wciela się aktor Henry Czerny. Choć nowy zwiastun nie zdradza zbyt wiele od strony fabuły przedostatniego widowiska cyklu, otrzymaliśmy okazję zobaczenia paru lokalizacji (między innymi Wenecji i Watykanu) oraz parę wyrywkowych ujęć przedstawiających Białą Wdowę (Vanessa Kirby) i Ilsę (Rebecca Ferguson). Zwiastun zostaje natomiast zwieńczony fragmentem kolejnego kaskaderskiego wyczynu, który Tom Cruise przygotował na potrzebę siódmej części. W tym wypadku jest to jego skok w przepaść na motocyklu.

Przypomnijmy, że dwie ostatnie części cyklu „Mission: Impossible” będą ze sobą ściśle połączone, tak jak miało to miejsce chociażby w przypadku serii „Avengers”. Produkcja miała trafić na wielki ekran we wrześniu tego roku, ale ostatecznie opóźniono ją dopiero na 14 lipca 2023 roku. Poniżej znajdziecie nieoficjalnie udostępniony zwiastun filmu. Na chwilę obecną dysponujemy niestety wyłącznie wersją pozbawioną ścieżki dźwiękowej

zdj. Paramount Pictures