Aquaman najlepszym filmem od DC? Pierwsze reakcje widzów

James Wan odpowiadający za reżyserię filmu Aquaman potwierdził niedawno, że prace nad pierwszą solową produkcją opowiadającą o przygodach Króla Atlantydy zostały ukończone. Dzisiaj natomiast do sieci trafiły już pierwsze reakcje widzów, którzy zobaczyli film na specjalnych pokazach przedpremierowych. Czy Aquaman podbije serca widzów? Przekonajcie się.

Kilka miesięcy temu pojawiły się już pierwsze reakcje z testowych pokazów, które sugerowały, że Aquaman jest co najwyżej dobrym filmem, ale na pewno nie świetnym. Możliwe więc, że studio wprowadziło na tej podstawie kilka poprawek, dlatego tak długo pracowało nad końcowym wyglądem swojej grudniowej premiery.

Od wczoraj wielu użytkowników mediów społecznościowych dzieli się swoimi opiniami na temat Aquamana, którego podobno widzieli już na nowych pokazach przedpremierowych. W pierwszych opiniach Aquaman kreowany jest na udaną produkcję, która bardziej przypomina filmy Marvela, niż poprzednie produkcje z DCEU. Widzowie podkreślają, że mamy do czynienia z lżejszą i zabawniejszą produkcją. Film porównywany jest nawet do filmów Ant-Man i Osa oraz Thor: Ragnarok. Niektórzy z widzów twierdzą nawet, że Aquaman jest najlepszym filmem z uniwersum DC Comics i że przypadnie on do gustu większości widzów, a przez garstkę fanów będzie krytykowany za odejście od klimatu poprzednich filmów ze stajni DC Comics.

aquaman-tw-2-min.jpg

aquaman-tw-3-min.jpg

aquaman-tw-1-min.jpg

Nie możemy jednak wykluczyć, że pierwsze reakcje upublicznione w mediach społecznościowych są jedynie zabiegiem marketingowym mającym ocieplić wizerunek filmu, który będzie dla studia Warner Bros. bardzo ważną premierą mogącą wyznaczyć kierunek, w którym podążą kolejne adaptacje komiksów DC.

O jakości Aquamana będziemy mogli przekonać się na własnej skórze już 19 grudnia 2018 roku. Reżyserem filmu jest James Wan. W rolach głównych wystąpią: Jason Momoa, Amber Heard, Willem Dafoe, Temuera Morrison, Dolph Lundgren, Ludi Lin, Patrick Wilson, Nicole Kidman i Michael Beach.

źródło: Comicbookmovie.com / zdj. DC Comics / Warner Bros.