Bond wraca do Londynu – nowe zdjęcia i nagrania z planu

Po kilku tygodniach pracy spędzonych na planach na Jamajce ekipa zdjęciowa nowego Bonda przeniosła się na ulice Londynu, gdzie pojawił się także Daniel Craig wcielający się po raz ostatni w Agenta 007. Zobaczcie nowe nagrania i zdjęcia z planu.

Na początku filmu zastaniemy Bonda, który porzucił służbę agenta MI6 i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Bohaterowi nie będzie jednak dane zbyt długo cieszyć się emeryturą, po tym, jak zjawia się u niego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA i prosi o pomoc. Wysłannik amerykańskiego rządu potrzebuje pomocy w uratowaniu porwanego naukowca. Misja okazuje się jednak bardziej niebezpieczna, niż początkowo przypuszczano, i naprowadza Bonda na trop tajemniczego złoczyńcy uzbrojonego w niebezpieczną nową technologię.

 

W głównych rolach powrócą również Ralph Fiennes jako M, a także Lea Seydoux jako Madeleine Swann, Naomie Harris jako Moneypenny, Ben Whishaw jako Q, z Rory Kinear jako Tanner i Jeffrey Wright jako Felix Leiter. W nowych rolach pojawią się natomiast Dali Benssalah, Billy Magnussen, Ana De Arma, David Dencik, Lashana Lynch i Rami Malek.

Premiera filmu, którą początkowo zapowiadano na 14 lutego 2020 roku, została ostatecznie przesunięta na 8 kwietnia 2020 roku. Reżyseruje Cary Joji Fukunaga.

źródło:  Movieweb.com / zdj. MGM