Bruce Wayne grany przez Michaela Keatona w „Kryzysie na Nieskończonych Ziemiach”

Serialowy „Kryzys na Nieskończonych Ziemiach” zgromadzi wiele alternatywnych wersji popularnych bohaterów DC Comics, którzy przez lata pojawiali się na małym ekranie. Okazuje się, że swój mały udział w wydarzeniu stacji The CW będzie miał także Bruce Wayne grany przed laty przez Michaela Keatona.

Serialowy „Kryzys na Nieskończonych Ziemiach” zjednoczy alternatywne wersje popularnych superbohaterów w walce z najpotężniejszym zagrożeniem we wszechświecie, które zagraża istnieniu całego życia. W ramach wydarzenia na małym ekranie pojawią się czołowi bohaterowie seriali z Arrowverse, a w epizodycznych rolach do roli Supermana powrócą Brandon Routh, Tyler Hoechlin i Tom Welling. Dwie Lois Lane zagrają z kolei Erica Durance i Bitsie Tulloch. Kevin Conroy, znany doskonale fanom serialu „Batman The Animated Series” oraz miłośnikom gier z serii „Batman”, pojawi się w roli Bruce'a Wayne'a z przyszłości, a Linda Carter grająca Wonder Woman w latach 1975-1979 w telewizyjnym serialu od stacji CBS również ma pojawić się na ekranie. Jak na razie nic nie wskazuje na to, żeby w wydarzeniu pojawiły się filmowe wersje bohaterów DC Comics, ale stacja The CW będzie najwyraźniej chciała do nich nawiązać w inny sposób. Do sieci trafiło właśnie zdjęcie jednego z rekwizytów, którym jest numer Gotham City Gazette informujący, że Bruce Wayne grany przez Michaela Keatona w filmach Tima Burtona ożenił się z Seliną Kyle znaną także jako Catwoman — jest to nawiązanie do niedawnych wydarzeń z komiksów, w których Batman związał się z popularną złodziejką. W obliczu tych rewelacji możemy więc zakładać, że twórcy serialowego „Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach” przygotują również małe nawiązania do innych wersji filmowych Batmanów.

gotham-2wed-min(1).jpg

Kryzys na Nieskończonych Ziemiach” ma zadebiutować na stacji The CW już jesienią 2019 roku. Dokładna premiera oraz szczegóły na jego temat nie zostały jednak ujawnione.

W komiksach „Kryzys na Nieskończonych Ziemiach” opowiadał o tym, jak Anty-Monitor postanowił zlikwidować całe życie we wszechświecie, co spowodowało, że wszyscy złoczyńcy i superbohaterowie z każdej Ziemi połączyli siły, by walczyć z najpotężniejszym zagrożeniem w historii uniwersum.

źródło: zdj. DC Comics / The CW