Cicha noc - przegląd ofert i specyfikacja

11 kwietnia do sklepów trafią wydania Blu-ray i DVD z filmem Cicha noc w reżyserii Piotra Domalewskiego. Prezentujemy Wam przegląd ofert na wszystkie z wydań oraz ich specyfikacje.

Cicha noc to zdobywca dziesięciu Polskich Nagród Filmowych Orły 2018 oraz siedmiu nagród na 42 Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, w tym Złotych Lwów dla najlepszego filmu.

Dystrybutorem filmu jest Galapagos, który przygotował dla nas standardowe wydania Blu-ray i DVD w plastikowym opakowaniu.

O filmie

Adam (Dawid Ogrodnik), na co dzień pracujący za granicą, w Wigilię Bożego Narodzenia odwiedza swój rodzinny dom na polskiej prowincji. Z początku ukrywa prawdziwy powód tej nieoczekiwanej wizyty, ale wkrótce zaczyna wprowadzać kolejnych krewnych w swoje plany. Szczególną rolę do odegrania w intrydze ma jego ojciec (Arkadiusz Jakubik), brat (Tomasz Ziętek), z którym Adam jest w konflikcie oraz siostra (Maria Dębska) i jej mąż (Tomasz Schuchardt). Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy świąteczny gość oznajmia, że zostanie ojcem. Wtedy, zgodnie z polską tradycją, na stole pojawia się alkohol. Nikt z rodziny nie spodziewa się, jak wielki wpływ na życie wszystkich będą miały dalsze wydarzenia wigilijnej nocy.

Cicha noc - Blu-ray opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

Cicha noc - DVD opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

Materiały dodatkowe

  • Zwiastun
  • Making of

Specyfikacja wydania

Dystrybucja

Galapagos

Data wydania

11.04.2018

Opakowanie

Amaray

Czas trwania [min.]

97

Liczba nośników

1

Obraz

Aspect Ratio: 16:9 - 2.40:1

Polska wersja

DTS-HD Master Audio 5.1, PCM 2.0

Napisy

angielskie

źródło: Galapagos