Czy właśnie poznaliśmy tytuł nowego Bonda?

Prace na planie 25. filmu o Bondzie trwają w najlepsze, a ostatnio do sieci trafił pierwszy materiał wideo odsłaniający kulisy produkcji. Cały czas nie wiemy jednak, jaki tytuł otrzyma najnowsza część filmowych przygód Agenta 007. Istnieje jednak szansa, że tytuł właśnie wyciekł do sieci. Poznajcie szczegóły.

Jedno z nieoficjalnych kont fanów na Twitterze opublikowało zdjęcie z tajemniczym tytułem, który może okazać się finalną wersją pełnego tytułu 25. filmu popularnej serii. Na kartce ze zdjęcia pojawia się tytuł: „A Reason to Die”. Na wczesnym etapie nowy film o Bondzie powstawał pod tytułem Shatterhand, ale wiemy, że nie będzie to na pewno jego finalna wersja. Jeśli natomiast chodzi o najnowszy przeciek, to trudno stwierdzić, czy może on okazać się prawdą. Tytuł „A Reason to Die” pasuje co prawda do niektórych tytułów z serii, ale na pewno nie do tych, w których zagrał Daniel Craig. Wiemy jednak, że dla aktora będzie to ostatni występ w roli Agenta 007, niewykluczone więc, że twórcy zdecydują się na nadanie filmowi nieco innego, bardziej tradycyjnego tytułu, który będzie nawiązywał do wcześniejszych części. Tytuł może też wpisywać się w plotki sugerujące, że w filmie mamy zobaczyć śmierć Bonda, ale jak na razie zarówno sam tytuł, jak i przecieki na temat fabuły musimy traktować jedynie w formie plotek.

bon-3-min.png

Na początku filmu zastaniemy Bonda, który porzucił służbę agenta MI6 i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Bohaterowi nie będzie jednak dane zbyt długo cieszyć się emeryturą, po tym, jak zjawia się u niego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA i prosi o pomoc. Wysłannik amerykańskiego rządu potrzebuje pomocy w uratowaniu porwanego naukowca. Misja okazuje się jednak bardziej niebezpieczna, niż początkowo przypuszczano i naprowadza Bonda na trop tajemniczego złoczyńcy uzbrojonego w niebezpieczną nową technologię.

W głównych rolach powrócą również Ralph Fiennes jako M, a także Lea Seydoux jako Madeleine Swann, Naomie Harris jako Moneypenny, Ben Whishaw jako Q, z Rory Kinear jako Tanner i Jeffrey Wright jako Felix Leiter. W nowych rolach pojawią się natomiast Dali Benssalah, Billy Magnussen, Ana De Arma, David Dencik, Lashana Lynch i Rami Malek.

Premiera filmu, którą początkowo zapowiadano na 14 lutego 2020 roku, została ostatecznie przesunięta na 8 kwietnia 2020 roku. Reżyseruje Cary Joji Fukunaga.

źródło:  Movieweb.com / zdj. MGM