Gwiazda seriali Iron Fist i Gra o Tron dołącza do obsady filmu Godzilla kontra Kong

Jessica Henwick dołączyła do rosnącej cały czas obsady filmu Godzilla kontra Kong, który wejdzie do kin w 2020 roku. Poznajcie szczegóły.

Jessica Henwick znana jest przede wszystkim fanom seriali Iron Fist i Defenders, w których wcielała się w jedną z głównych bohaterek produkcji Colleen Wing. Aktorka pojawiła się także w kilku odcinkach serialu Gra o Tron oraz filmach Rice on White, Nowość i The Head Hunter.

Szczegóły na temat jej postaci nie zostały ujawnione.

W obsadzie filmu Godzilla kontra Kong są już Demián Bichir, który występował ostatnio w horrorze Zakonnica, Danai Gurira znana z serialu The Walking Dead oraz filmów Czarna Pantera i Avengers: Wojna bez granic, Julian Dennison, który zagrał ostatnio w filmie Deadpool 2 i Brian Tyree Henry znany fanom serialu Atlanta, a tkaże szwedzki aktor Alexander Skarsgård. W głównych rolach w filmie wystąpią: Millie Bobby Brown, Kyle Chandler, Ziyi Zhang, którzy powrócą do swoich ról z filmu Godzilla: King of the Monsters.

Czwartą cześć filmowej serii o potworach od studia Legendary wyreżyseruje Adam Wingard. Film wejdzie do kin 22 maja 2020 roku.

źródło: Variety.com / zdj. HBO