Hayley Atwell zagości na dłużej w serii „Mission: Impossible”

Kilka dni temu ujawniono, że brytyjska aktorka Hayley Atwell dołączyła do obsady siódmej części serii „Mission: Impossible”. Dzisiaj sama zainteresowana zdradziła, że będzie związana z popularną serią nieco dłużej.

Hayley Atwell potwierdziła dzisiaj w mediach społecznościowych, że jej bohaterkę zobaczymy przynajmniej w dwóch częściach serii. Aktorka zasugerowała również, że będzie jedną z głównych bohaterek najbliższych odsłon. To kolejny sygnał od twórców potwierdzający, że siódma i ósma część Mission: Impossible” będą ze sobą ściśle związane.

Szczegóły na temat bohaterki, którą zagra Hayley Atwell trzymane są w tajemnicy, ale kilka dni temu reżyser filmu wspólnie z aktorką w krótkiej wymianie zdań na Instagramie zasugerowali, że nowa postać w świecie Ethana Hunta będzie odznaczała się niepokornym charakterem i niekoniecznie musi stać po stronie głównego bohatera.

Christopher McQuarrie umieścił zdjęcie aktorki na swoim Instagramie i napisał: Jeśli zdecydujesz się zaakceptować... na co aktorka odpowiedziała: Misja zaakceptowana, chociaż nie jestem typem przyjmującym rozkazy...

Za siódmą i ósmą część serii „Mission: Impossible” będzie odpowiedzialny Christopher McQuarrie, który zajmie się zarówno ich scenariuszem, jak i reżyserią. Szczegóły na temat fabuły kolejnych odsłon Mission: Impossible nie zostały jeszcze ujawnione, ale wiemy na pewno, że w głównej roli w filmach powróci Tom Cruise. W obsadzie siódmej odsłony do swojej roli z poprzednich części powróci także Rebecca Ferguson.

Siódmy film z serii Mission: Impossible ukaże się 23 lipca 2021 roku, a ósma część trafi na ekrany kin 5 sierpnia 2022 roku. Prace na planie dwóch kolejnych odsłon mają być prowadzone jednocześnie, tak aby uniknąć długiej przerwy pomiędzy kolejnymi premierami. Aktorzy rozpoczną prace nad filmami jeszcze w tym roku.

źródło: Comicbookmovie.com / zdj. ABC / Disney