​​Joe Pantoliano wraca do serii Bad Boys!

Już w styczniu przyszłego roku ruszą zdjęcia do trzeciej części serii Bad Boys, w której po latach ponownie w głównych rolach zagrają Will Smith i Martin Lawrence. Dzisiaj ujawniono, że w jednej z drugoplanowych ról do serii powróci także ​​Joe Pantoliano.

​​Joe Pantoliano powróci do roli Kapitana Howarda, którego odgrywał w dwóch poprzednich odsłonach serii. Dokładniejsze szczegóły na temat jego roli nie zostały ujawnione.

Nowa część Bad Boys będzie nosić tytuł Bad Boys for Lif3. Zdjęcia na planie produkcji mają rozpocząć się już 14 stycznia przyszłego roku i potrwać do 11 kwietnia.

W nowej odsłonie mamy wrócić do bohaterów serii w momencie, gdy zostali rozdzieleni. Marcus Burnett po kłótni z przyjacielem rozpoczął pracę jako prywatny detektyw, a Mike musi zmagać się ze swoim nowym partnerem. Ich ścieżki znowu zostaną jednak splecione, gdy okaże się, że oboje znaleźli się na celowniku groźnego najemnika, który chce zemścić się za śmierć swojego brata.

Za reżyserię filmu ma odpowiadają Adil El Arbi i Bilall Fallah, a scenariusz stworzył Chris Bremmer. Premierę trzeciej części Bad Boys zaplanowano na 17 stycznia 2020 roku.

źródło: Deadline.com / IFC Films / Verdi Productions / Facinelli Films