Kevin Durand zagra słynnego złoczyńcę w serialu Swamp Thing?

Nowe informacje z obozu DC Universe potwierdzają, że w serialu Swamp Thing przygotowywanym przez platformę na maj przyszłego roku pojawi się jeden z popularnych złoczyńców DC Comics. Angaż do serialu negocjuje właśnie Kevin Durand, który ma wcielić się w Jasona Woodrue'a znanego także jako Floronic Man. Poznajcie szczegóły.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że głównego złoczyńcę serialu zagra Will Patton, ale wygląda na to, że Avery Sunderland, którego zagra, będzie miał potężnego sojusznika w postaci Floronic Mana. Jego postać w świecie komiksu jest od dłuższego czasu jednym z najbardziej rozpoznawalnych wrogów Potwora z bagien. Ostatnio Jason Woodrue pojawił się także w animacji Batman i Harley Quinn, gdzie pomagał Poison Ivy w zniszczeniu ludzkiego gatunku, a w 1997 roku zaliczył występ w filmie Batman i Robin.

7bnn6bb1-min.jpgFloronic Man i Poison Ivy w animacji Batman i Harley Quinn

Rolę złoczyńcy negocjuje aktor Kevin Durand znany doskonale fanom seriali Wirus, Amerykański tata, Wikingowie i Lost oraz filmów Noe: Wybrany przez Boga, Resident Evil: Retrybucja, Pojmani i X-Men Geneza: Wolverine.

Premierę serialu zaplanowano na końcówkę maja przyszłego roku. W obsadzie serialu znajdują się: Jennifer Beals, Virginia Madsen, Will Patton, Crystal Reed, Maria Sten, Jeryl Prescott. Reżyserem serialu jest Len Wiseman.

źródło: Comicbookmovie.com / zdj. 20th Television / Warner Bros. / DC Comics