Konkurs - wygraj bilety na koncert Jamesa Newtona Howarda!

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym możecie zgarnąć dwie podwójne wejściówki na koncerty Jamesa Newtona Howarda! Szczegóły znajdziecie poniżej.

O koncercie

Jeden z najbardziej cenionych i wszechstronnych współczesnych kompozytorów muzyki filmowej, James Newton Howard zagra w Polsce jesienią 2017 r. Jest autorem niezapomnianej muzyki do serii Igrzyska śmierci, hitów Szósty Zmysł i King Kong, komedii romantycznych Pretty Woman i Mój chłopak się żeni i wielu innych.

Koncerty odbędą się

  • 26 listopada 2017, 19:00  - Kraków
  • 27 listopada 2017, 19:00  - Warszawa

JVS Group zaprasza na koncerty Jamesa Newtona Howarda w Polsce!

Amerykański muzyk i kompozytor James Newton Howard jest jednym z najbardziej utytułowanych twórców muzyki filmowej naszych czasów. Współpracuje z najwybitniejszymi reżyserami światowego kina. Jego  kompozycje dopełniają najpopularniejsze filmy hollywoodzkie. Każdego roku do kin wchodzi kilka superprodukcji ze wspaniałymi ścieżkami dźwiękowymi jego autorstwa.

James Newton Howard działa na scenie muzycznej od trzydziestu lat. Otrzymał osiem nominacji do Oscara, cztery nominacje do Grammy i Złotych Globów. W trakcie swojej kariery napisał muzykę do ponad 120 filmów z różnych gatunków filmowych. W jego dorobku znajdują się wybitne kompozycje, które wzbogacają dramatyczne sceny, ale także romantyczne i melancholijne melodie.

JNH_plakat.jpg

Wygraj dwie podwójne wejściówki!

Także i Wy możecie być na jednym z dwóch koncertów w Polsce. Wystarczy, że weźmiecie udział w konkursie, w którym można wygrać dwie podwójne wejściówki na to niezwykłe wydarzenie muzyczne.

Polub nasz profil na Facebooku, aby wziąć udział w konkursie!

A oto zadanie konkursowe:

Jaki film, do którego muzykę skomponował James Newton Howard, cenisz najbardziej? Odpowiedź uzasadnij w 2-3 zdaniach.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy konkursy@filmozercy.com, w tytule wiadomości wpisując "James Newton Howard - konkurs". Konkurs trwa do 11.11.2017 r. włącznie. I jeszcze dwie bardzo ważne rzeczy: nie zapomnijcie o swoim imieniu i nazwisku oraz podaniu miasta, w którym chcecie zobaczyć koncert (Kraków lub Warszawa).

Regulamin konkursu:

  1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto do dnia 11 listopada 2017 roku prześle odpowiedź na powyższe zadanie konkursowe na adres konkursy@filmozercy.com oraz polubi stronę naszego portalu na Facebooku.
  2. Każdy Uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania większej ilości zgłoszeń przez jednego Uczestnika lub przesłania kilku zgłoszeń z jednego adresu e-mail, w konkursie weźmie udział najwcześniejsze zgłoszenie, przesłane w czasie trwania Konkursu.
  3. Dwie najbardziej kreatywne wypowiedzi nagrodzimy podwójnymi wejściówkami na koncert. Laureaci akcji o wygranej i sposobie odbioru biletów zostaną powiadomieni drogą mailową w przeciągu dwóch dni od daty ogłoszenia wyników na portalu Filmozercy.com.
  4. W konkursie wezmą udział jedynie osoby, które przesłały odpowiedź na zadanie konkursowe i polubiły fanpage portalu Filmozercy.com w serwisie Facebook.
  5. W mailu z odpowiedzią podawajcie także swoją nazwę konta w serwisie Facebook. Jest to wymagane tylko wtedy gdy nazwa konta różni się od Waszego imienia i nazwiska w zgłoszeniu konkursowym.
  6. Wyniki zostaną ogłoszone 12 listopada 2017 roku.

 źródło: Jvsgroup.pl