Konkurs - wygraj soundtrack "Blade Runner 2049" na CD!

Na naszym portalu możecie się już zapoznać z recenzją soundtracku "Blade Runner 2049", a my przygotowaliśmy konkurs, w którym mamy do rozdania aż trzy egzemplarze tej płyty, wydane nakładem Sony Music Poland.

Polub nasz profil na Facebooku, aby wziąć udział w konkursie!

Zadanie konkursowe:

Ridley Scott - reżyser oryginalnego "Łowcy androidów" i producent jego kontynuacji oraz Hans Zimmer - współkompozytor muzyki do "Blade Runner 2049", sześciokrotnie wspólpracowali ze sobą przy różnych projektach. Zatem, jaki jest Twój ulubiony soundtrack z filmu duetu Ridley Scott - Hans Zimmer? Odpowiedź uzasadnij w dwóch zdaniach.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy konkursy@filmozercy.com, w tytule wiadomości wpisując "BR 2049 - konkurs". Konkurs trwa do 09.12.2017 r. włącznie. I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz: nie zapomnijcie o swoim imieniu i nazwisku.

Regulamin konkursu:

  1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto do dnia 9 grudnia 2017 roku prześle odpowiedź na powyższe zadanie konkursowe na adres konkursy@filmozercy.com.
  2. Każdy Uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania większej ilości zgłoszeń przez jednego Uczestnika lub przesłania kilku zgłoszeń z jednego adresu e-mail, w konkursie weźmie udział najwcześniejsze zgłoszenie, przesłane w czasie trwania Konkursu.
  3. Najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy płytami CD, a nagrody zostaną dostarczone do laureatów akcji w ciągu 21 dni od ogłoszenia oficjalnych wyników na portalu Filmozercy.com.
  4. W konkursie wezmą udział jedynie osoby, które przesłały odpowiedź na zadanie konkursowe.
  5. Wyniki zostaną ogłoszone 10 grudnia 2017 roku.

źródło: Sony Pictures